Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Apocalypse Z Etkinliği PS4’te Başladı!

Apocalypse Z etkinliği PS4'te başladı.

Geçtiğimiz hafta Call of Duty: Black Ops 4 için duyurulan Apocalypse Z etkinliği bu sabah PlayStation 4 platformu oyuncularına sunuldu. Yeni etkinlik 4 Temmuz’da yayınlanan güncelleme eşliğinde oyunculara duyurulmuştu.

blank

Şuan PlayStation 4 platformunda oynanabilir olan Apocalypse Z etkinliği oyunculara aksiyon dolu anlar sunuyor. Battle royale modunun en iyi temsilcilerinden birisi olan Call of Duty: Black Ops 4, Apocalypse Z etkinliği ile oyuncularına hem rekabet doldu hem de bol ödüllü içerikler sunuyor. Apocalypse Z etkinliği ile oyuncuları karanlık bir atmosfer beklerken daha zorlu düşmanlar ve daha tempolu bir yapı karşılıyor.

Yer yer gündüz temasının da yer alacağı oyunda farklı karakter modellemeleri de yer alıyor.

Etkinlik ile oyunculara keşfedilebilir yeni bir tesiste sunuluyor. Buna ek olarak Ray Gun Mk 2 gibi birçok yeni silahta etkinlik süresince oyuncular tarafından keşfedilebilir olacak. PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan Apocalypse Z şuan oynanabilir durumda yer alacak.

PC ve Xbox One platformu için ise Apocalypse Z etkinliği yarın sunulacak. Tüm platformlarda etkinlik içeriği aynı olacak.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol