Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’e Captain Price Karakteri Geldi!

Call of Duty: Black Ops 4 yeni bir karakter aldı.

Konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanan ve günümüzde dünyanın dört bir yanında gerçek oyuncular tarafından oynanan Call of Duty: Black Ops 4 yeni bir karakter duyurusu yaptı. Merakla beklenen Captain Price karakteri oyun içerisine geldi.

blank

Battle royale modu ile serinin dışına çıkan ve oyunculara daha aksiyonlu sahneler sunan Call of Duty: Black Ops 4 aldığı güncellemeler ile sürekli yen içerikleri de karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Başarılı oyun dün yaptığı duyuru ile yeni karakterini oyuncular ile paylaşmış. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 için yeni karakter olan Captain Price’ı oyunculara sunmuş.

Oyunun battle royale modu olan Blackout içerisinde oynanabilir olan Captain Price oldukça başarılı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Kilitli bir şekilde oyunculara sunulan Price, Call of Duty Modern Warfare ile kilidini açabilecek. Yani  Call of Duty Modern Warfare’i ön sipariş eden oyuncular Captaion Price’ın kilidini açabilecek ve onu Blackout modunda oynayabilecekler.

Şuan için sadece PlayStation 4 platformunda duyurulan yeni karakter PC ve Xbox One oyuncuları için 18 Temmuz’da lansmana çıkacakmış.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol