Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


Call of Duty: Black Ops 4’den Yeni Videolar Geldi!

Call of Duty: Black Ops 4 yeni videoları ile oyuncuları heyecanlandırıyor.

Yarın karşımıza çıkacak olan yeni hayatta kalma oyunu Call of Duty: Black Ops 4 dün gece saatlerinde yine yeni iki video yayınladı.

Aksiyon severler tarafından merakla beklenen Call of Duty: Black Ops 4 yarın konsol ve bilgisayar platformu için raflardaki yerini alacak. Çıkışına sayılı günler kala yeni iki video ile heyecanı artıran yapım yeni fragmanında zombilerle nasıl mücadele edeceğimiz gösteriyor. Oldukça sağlam grafiklere sahip olacak olan yapım yeni fragmanı ile adeta ortalığı kan gölüne çeviriyor.

Benzersiz silah modelleri de çatışmalar da oyuncular tarafından kullanılabiliyor. Sonu gelmek bilmeyen zombiler bizi de kendi saflarına katabilmek için ısırmaya ve virüslerini üzerime kusmaya çalışırken gelen silah sesleri ile cansız bedenleri yere seriliyor. Takım halinde bir oynanışın gösterildiği video da aksiyon sahnelerinin çok yoğun olduğunu da görmek mümkün.

İkinci videodan bahsetmek gerekirse oyunda yer alan Blackout yani hayatta kalma moduna ait. Yine bu videoda da aksiyon sahneleri oyuncuları büyüleyecek özelliklere sahip olacak. Oyuncular yeni videoları incelemeye başladılar.

Aşağıdan yeni videoları izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol