Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’den Gizemli Bir Fragman Geldi!

Call of Duty: Black Ops 4'ün yeni operasyonu duyuruldu.

2018’in Eylül ayında lansmana çıkan ve günümüzde en çok oynanan battle royale oyunlarından birisi olan Call of Duty: Black Ops 4 gizemli bir fragman ile oyuncuları meraklandırdı. Yeni fragman oyunun resmi Twitter adresi üzerinden paylaşıldı.

blank

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Call of Duty: Black Ops 4 gizemli bir fragman almış. Oyuna gelecek olan 4’ncü sezon ile ilişkilendirilen fragman, 30 Nisan’da oyuna Strike From The Shadows adında yeni bir operasyon ekleyecekmiş. Gerilim yüklü olarak 40 saniyelik bir süreye sahip olan yeni fragmanda  gizemli bir karakter de kameralara yansıyor.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Treyarch, Strike From The Shadows operasyonu ile oyunculara yeni bir karakter de sunacakmış. Daha doğrusu yeni bir uzman sunacakmış. Bunlara ek olarak yeni sezon ile oyunculara yeni içeriklerin de sunulacağı tahmin ediliyormuş. Fragman içerisinde kameralara yansıyan kılıçlı bir karakter de muamma konusu olarak görülüyor. Yüzü görünmeyen bu karakter ne gibi özelliklere sahip olarak karşımıza çıkacak bilinmezken 30 Nisan beklenmeye başlandı.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol