Call of Duty: Black Ops 4 Zombi Haritaları

Yeni zombi modunda hangi değişiklikler var?

Call of Duty: Black Ops 4 için Zombies modu doğrulandı. Peki Treyarch’ın beşinci CoD oyununda nasıl haritalar, silahlar ve değişiklikler olacak?

Black Ops 3’le oyundaki Zombies modu absürd, yeni alanlara taşınmıştı. Örneğin Stalingrad yıkıntıları içinde ejderhalarla savaşıyorduk. Call of Duty: Black Ops 4’ün zombi modu ise daha basit olacak ve başlangıçta az sayıda harita bulunacak.

Call of Duty: Black Ops 4 Zombi Haritaları

Oyunun standart sürümünü alırsanız Call of Duty: Black Ops 4’te başlangıçta üç harita olacak: IX, Voyage of Despair ve Blood of the Dead. Dördüncü zombies haritası Classified da oyunla birlikte çıkacak fakat sadece Call of Duty: Black Ops 4 Season Pass ya da oyunun özel sürümlerini alanlara verilecek.

IX

Görünüşe göre Roma zamanında geçecek olan haritada kolezyumda olacağız ve zombilere karşı mücadele edeceğiz. Fragmanda sadece yakın dövüş silahları görülürken, muhtemelen maça da tabanca yerine yakın dövüş silahlarıyla başlayacağız.

Duyuru fragmanında da bunlar görülürken, en çok ilgi çeken haritalardan birisi olacağı düşünülüyor.

Voyage of Despair

Call of Duty: Black Ops 4’ün ikinci zombi haritası Voyage of Despair’de yeni bir ekip ve hikaye örgüsü bulunuyor. RMS Titanic’te olacağımız haritada muhtemelen karşımıza meşhur buz dağı da çıkacak.

Bu haritada konuklar ve gemi ekibi zombilere dönüşecek.

Blood of the Dead

Fazlasıyla popüler olan Mob of the Dead Black Ops 2 haritasının yeni sürümü olan Bloof of the Dead’de klasik Primis ekibi olacak. Orijinal haritadan pek bir farkı olmasa da, bazı ufak dokunuşlar karşımıza çıkacak.

Classified

Season Pass satın alanlara sunulacak olan bu Call of Duty: Black Ops 4 haritasında Ultimas ekibi ve ilk Black Ops’taki Pentagon haritası geri dönüş yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol