Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çakal & Reckol PUBG Mobile Şarkısı 112’nin Klibi Yayında

PUBG Mobile, Türkiye'de rap müziğin sevilen isimlerinden Çakal & Reckol ile yepyeni bir işbirliğine imza attı. İkilinin battle royale oyuna özel hazırladığı şarkının klibi yayınlandı.

Yakın zaman önce Türkiye ve İstanbul’un en önemli simgelerinden Galata Kulesi’ni oyuna ekleyen PUBG Mobile, bu özel gelişmeyi taçlandırmak için rap dünyasının sevilen isimlerinden Çakal & Reckol ile bir işbirliği yaptı. İkilinin, popüler battle royale oyunu için hazırladığı 112 isimli şarkı, cuma günü Spotify’da dinleyicilerle buluştu.

Sözleri Çakal & Reckol ikilisine ait olan ve yönetmen koltuğuna Burak Kılıçkaya’nın oturduğu parçanın klibi, heyecanlı bir bekleyişin ardından yayınlandı. Rap yıldızlarının Galata Kulesi’nin PUBG Mobile’a gelmesine özel hazırladığı 112 şarkısı, kısa zamanda büyük bir ilgi gördü. Dünden bu yana 150 binden fazla görüntülenen video, 10 bine yakın beğeni aldı.

PUBG Mobile Şarkısı 112 Yayında

Çakal pubg mobile 112

İşbirliğine dair açıklamalarda bulunan Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Daha önce birçok kez bir araya geldiğimiz ve oyuncularımızın da çok sevdiği Çakal & Reckol ile birlikte örnek bir işe daha imza attık. Büyük bir coşku ile kutladığımız Cumhuriyet Bayramı’mızın 99. yılı ve yine büyük bir ilgi ile karşılanan Galata Kulesi’nin PUBG MOBILE’a eklenmesini böyle iddialı bir şarkı ve güzel bir video kliple kutlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Türkiye’de etkili bir lokalizasyon çalışması yürüten PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların Erangel haritasına eklenen Galata Kulesi’ni tamamen ücretsiz olarak ziyaret etmelerine imkan tanıyor. Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamayı da es geçmeyen battle royale, 29 Ekim’e özel birçok öğeyi oyuna getirdi. Bu arada kasım ayında yayınlanacak 2.3 güncellemesiyle PUBG Mobile Lionel Messi işbirliği başlayacak. Oyuncular, benzersiz kostüm ve öğelerden oluşan özel bir koleksiyona sahip olma şansı yakalayacak.

Çakal & Reckol 112 Şarkısının Klibi

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.