Cadence of Hyrule 1.02 Güncellemesi Aldı!

Cadence of Hyrule yeni güncellemesi ile bir dizi yenilik aldı.

Nintendo Switch platformu için 13 Haziran 2019’da lansmana çıkan Cadence of Hyrule başarılı bir grafik çizmeye devam ediyor. 2 oyuncuya kadar oynanabilir olan yapım, 1.02 güncellemesi ile yeniliklere sahip oldu.

Nintendo eShop üzerinde 24.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan Cadence of Hyrule başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ederken oyuncularına yeni içerikler ve özellikler de sunmayı hedefliyor. Geçtiğimiz gün yeni bir güncelleme alan oyun bu güncelleme ile oyun içerisine çok sayıda yenilikler getirmeye devam ediyor.

Oyuna gelen 1.02 güncellemesi ile çok sayıda başarım oyun içerisine gelirken kontrol cihazında meydana gelen ritimsel titreşimler de yeniden optimize edildi. Oyundaki liderlik panosunda artık oyuncular daha fazla detaya ulaşabilecekler. Zamana dayalı olarak liderlik panosunda değişiklikler yapılmış. Ana menüye eklenen yeni seçenek ile oyuncular kredilerini artık görebilecekler.

Düşmanlara karşı ekstra hamle yapmamızı sağlayan çok sayıda hata da çözüme kavuşturulurken, diğer alanlarda yer alan hatalarda giderildi.

Renk körü olan oyuncuların okunabilirliğini artırabilmek için oyun içerisine bazı HUD öğeleri değiştirme seçeneği eklenirken bazı iyileştirmeler de yapılmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol