Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Büyük Bütçeli John Wick Oyunu Geliyor!

Lionsgate Studios'un CEO'su, John Wick evreninde geçen büyük bütçeli bir AAA oyununun geliştirilebileceğini ima etti.

Lionsgate’in CEO’su, büyük bütçeli bir John Wick oyunu düşünüldüğünü ima etti. John Wick daha önce birçok oyunda yer almış olsa da, bu Keanu Reeves’in canlandırdığı popüler karakterin oyun dünyasına kendi büyük bütçeli oyunuyla ilk kez gelişi olacak.

Yönetmenler Chad Stahelshi ve David Letich, John Wick’i 2014’te seyirciyle ilk kez buluşturdu. İkili, Sergio Leone’nin Spaghetti Western’leri tarafından popüler hale getirilen klasik tekli silahlı adam kinayesinden ve dövüş sanatları filmlerindeki aksiyon vuruşlarından etkilenerek, görsel olarak çarpıcı bir aksiyon gerilim filmi yaratmayı başardı. Kim bir John Wick oyununa hayır diyebilir ki?

John Wick Oyunu Henüz Düşünce Aşamasında

John Wick Oyunu

John Wick’in ilk çıkışı evrensel olarak övüldü, ticari olarak başarılı oldu ve 2017’de John Wick: Chapter 2 ve 2019’da John Wick: Chapter 3 – Parabellum olmak üzere iki devam filmi çıkardı. Serinin başarısı Mart 2023’te piyasaya sürülecek olan dördüncü bölüm ve ayrıca geliştirme aşamasında olan beşinci bölümle devam edecek.

John Wick serisinin başarısı, John Wick karakterinin Fortnite’ta efsanevi bir kıyafet olarak görünmesinin yanı sıra, ilk John Wick filmini tanıtmak için Lionsgate ile yapılan çapraz promosyon anlaşmasının bir parçası olarak Payday 2’de oynanabilir bir soygun olarak eklenmesiyle devam etti. Tabii ki bunlar büyük bütçeli bir John Wick oyunu yanında küçük gelişmeler olarak kaldı.

Lionsgate Studios CEO’su Jon Feltheimer, yatırımcılarla yaptığı bir kazanç görüşmesi sırasında, Lionsgate yöneticilerinin hoş giyimli John Wick’i içeren büyük, AAA bir oyunun geliştirilmesi için teklifler sunduğunu söyledi. Proje henüz başlangıç ​​aşamasında olduğu için, Feltheimer ayrıntıları kıt tuttu:

Burada kendimi geçmek istemiyorum ama ‘John Wick için yapılacak büyük bir AAA oyununun olabileceğine inanıyoruz. Önerileri masaya yatırdık. Bunu ilerletmekle kesinlikle ilgileniyoruz ancak şu anda bunun hakkında daha fazla bir şey söylemek istemiyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.