Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bütçe Dostu Samsung Galaxy M13 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy M13, bütçe dostu fiyatıyla Türkiye'de satışa sunuldu.

Cüzdan dostu Samsung Galaxy M13, Türkiye’de resmi olarak satışa sunuldu. Galaxy M13, arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Şirket, kamera sensörleriyle ilgili herhangi bir ayrıntıyı resmi olarak doğrulamadı. Telefon 50 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş kamera ve 2 MP derinlik sensörü ile gelecek.

Şirket ayrıca Samsung Galaxy M13’ün 5000 mAh bataryaya sahip olduğunu ve 15W hızlı şarjı destekleyeceğini de açıkladı. Bu batarya ile tüm gün işlerinizi rahatlıkla yürütebileceksiniz. Geriye kalan tüm önemli özellikleri ve Türkiye fiyatını aşağıda derledik. Eğer bu günlerde bütçe dostu bir telefon arıyorsanız, M13’ü gözden kaçırmayın.

Samsung Galaxy M13 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy M13

Samsung Galaxy M13, 6.6 inç FHD+ sonsuz ekran ile karşımıza geliyor. Ayrıca M12 modeline göre cihazın çerçeveleri de çok daha ince. Depolama kapasitesi ise 64GB ve 128GB seçenekleriyle geliyor ve daha fazlasını isteyenler için 1 TB’a kadar arttırılabilir hafıza desteği de sunuyor. Bunun yanı sıra yüksek pil kapasitesi ile 15 W hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada yüzde 50 şarj seviyesine ulaşabiliyor.

Daha teknik özelliklere gelirsek Samsung Galaxy M13 sekiz çekirdekli Exynos850 işlemci ve 4GB RAM ile geliyor. Günlük kullanımı çok rahat sürdürebileceğiniz bu cihaz ile hafif grafikleri olan oyunları da rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Cihaz, yeşil, bakır ve mavi renklerle satışa sunuluyor. Son olarak 64 GB kapasiteli versiyonu 3.799 TL ve 128 GB kapasiteli versiyonu ise 4.099 TL olarak satışa sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.