WoW Burning Crusade Classic’in İlk Güncellemesi 15 Eylül’de Çıkış Yapacak

World of Warcraft ekibi, The Burning Crusade Classic'in yaklaşan güncellemesi Overlords of Outland'in 15 Eylül'de çıkacağını duyurdu.

Blizzard Entertainment kısa süre önce World of Warcraft: The Burning Crusade Classic‘in ilk büyük içerik güncellemesi Overlords of Outland‘ın çıkış tarihini duyurdu. Güncelleme, California Eyaleti Activision Blizzard’a işyerinde suistimal ve ayrımcılık iddiasıyla dava açtıktan sonra, World of Warcraft geliştiricilerinin MMORPG üzerindeki çalışmalarını geçici olarak durdurmasıyla, geliştirmede kısa bir aradan sonra çok uzun sürmedi.

Burning Crusade Classic, geçtiğimiz haziran ayında piyasaya sürülmesinin ardından genel olarak iyi karşılandı, ancak bazı eleştirilere de maruz kaldı. Genişletme, 2007’deki World of Warcraft: Burning Crusade’in yeniden yaratılması. Oyuncular yeniden yapılanmanın nostaljisinin tadını çıkarırken oyunun seviye atlama sistemi çok eleştirildi.

Benzer şekilde, Horde ve Alliance fraksiyonları arasındaki sayılardaki dengesizlik, nispeten daha az sayıda Alliance oyuncusu için görevleri tamamlamayı ve kaynak toplamayı önemli ölçüde zorlaştırdığı için eleştirilerle karşılandı. World of Warcraft geliştirici ekibi, son geliştirme güncellemelerine dayanarak bu tür geri bildirimlere dayanarak mekanikleri düzeltecek.

WoW Burning Crusade Classic

Burning Crusade Classic Güncellemesi 15 Eylül’de

WoW geliştirme ekibi, web sitesindeki bir gönderide, Overlords of Outland güncellemesinin 15 Eylül‘de yayına gireceğini duyurdu. O gün, oyuncular “Prens Kael’thas ve Lady Vashj’i alabilecek, Arena savaşının yeni sezonuna katılabilecek.

Genişletmenin ilk büyük içerik güncellemesine ek olarak, World of Warcraft ekibi ayrıca yaklaşan başka bir projeyi daha tanıttı. Gönderiye göre ekip, oyuncuların geri bildirimlerinden ilham aldı ve şunları açıkladılar: “Yeni bir başlangıç için bir şans istediklerini söyleyen WoW Classic oyuncuları için de bir şeyler üzerinde çalışıyoruz ve daha fazlasını paylaşacağız.”

Bir sonraki aşamanın duyurusu, oyunun sonuna ulaştığından ve The Burning Crusade Classic’in mevcut içeriğinin tamamını temizlediğinden beri korkunç içerik kıtlığı yaşayanları memnun edecek. Açılan ek baskınlarla, World of Warcraft oyuncularının hedefleyecekleri yeni bir şey olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol