Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bungie’nin Destiny 3’ü Geliştirdiği İddia Edildi!

Ücretsiz yapısıyla ön plana çıkan ve ek paketlerle desteklenen nişancı aksiyon serisi Destiny'nin yeni oyuna sahip olacağı aktarıldı.

Oynaması ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu nişancı aksiyon serisi Destiny için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerle beraber Destiny 3‘ün şu anda geliştirilme aşamasında olduğu iddia edildi. Forbes tarafından hazırlanan yeni rapor içerisinde Paul Tassi çeşitli açıklamalarda bulundu ve ortaya çıkan bu söylentilerin aslında bir arka planının olduğunu aktardı.

Paul Tassi, Reddit platformu üzerinde Bungie’nin Destiny 3’ü geliştirdiğini iddia etti. “Payback” kod adı ile şu anda geliştirilme aşamasında bulunan serinin yeni oyunu şu anda resmi olarak doğrulanmamış durumda. Redit’te konu altında oyuncular çeşitli yorumlamalarda bulunuyor ve bu söylentilerin doğru olup olmadığını araştırıyor.

Destiny 3 Yeni Konsollara Kadar Gelmeyecek

Bildiğiniz üzere geliştirici ekip Bungie dün resmi olarak Destiny 2: The Final Shape için yeni bir oynanış fragmanı da dahil olmak üzere bazı önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamaları içerisinde oyunculara yeni özellikler sunan Prismatic sınıfı ön plana çıktı. Son derece güvenilir bir kaynak olarak karşımıza çıkan ve daha önce sızıntı içeriklerle beraber ön planda bulunan Tassi, Destiny 3’ün “bir sonraki konsol nesline kadar gelmeyeceğini belirtti.

destiny 2 crossplatform

Destiny dünyası yeni gelen oyunculara elbette karışık gelebilir. Çünkü oyun içerisinde bilgi sahibi olmanız gereken oldukça farklı hikayeler, içerikler ve donanımlar bulunuyor. Baldur’s Gate 3 gibi bu seri de oyuncuları memnuniyetle karşılıyor ve serinin şu anda sadece iki oyunu bulunuyor. Geldiğimiz noktada Bungie mevcut söylentileri veya Destiny 3’ün aktif geliştirme aşamasında olduğunu doğrulamadı. Dolayısıyla ilerleyen süreçte söylentileri resmiyete kavuşturacak açıklamaları bekliyoruz.

Comment
byu/AutoModerator from discussion
inDestiny2Leaks

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.