Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bungie ve Sony’den Birden Fazla Online Oyun Geliyor!

Bir Bungie geliştiricisi, 2022'de Sony tarafından satın alınmasının ardından Destiny 2'nin arkasındaki oyun stüdyosunda birkaç duyurulmamış projenin yolda olduğunu doğruladı.

Bir Bungie geliştiricisi, şirketin en azından kısmen Sony’nin 2022’de şirketi satın alması kapsamındaki ek destek nedeniyle, duyurulmamış birkaç proje üzerinde çalıştığını açıkladı. En çok Destiny 2 ve ilk Halo oyunlarıyla tanınan oyun geliştirme stüdyosu, on yıldan fazla bir süredir Destiny serisine odaklanıyordu ve yeni projeler geliştirmiyordu.

Bir dizi gönderi paylaşan Bungie Kıdemli Tasarım Lideri Tom Farnsworth, Destiny üzerinde 25’ten fazla sürümle sonuçlanan 11 yıllık çalışmayla ilgili bir güncelleme paylaştı. Ardından, şirketteki projeler arasında duyurulmamış birkaç proje olduğunu paylaştığı ve geliştiricileri şirket içinde açık pozisyonlara başvurmaya teşvik ettiği bir başka gönderi ile sözlerine devam etti.

Bungie Birden Fazla Oyun Geliştiriyor

Bungie ve Sony'den Birden Fazla Online Oyun Geliyor!

Bir dizi ek gönderi ile Farnsworth, duyurulmamış oyunlarla ilgili çok sayıda iş ilanı yayınladı ve “Sony’nin desteğiyle bir dizi duyurulmamış proje üzerinde de çalışıyoruz. Gel bize katıl!” cümlelerini kullanarak iş arkadaşları aradıklarını da paylaştı.

Şirketin Marathon isimli çıkarma tabanlı, Escape from Tarkov tarzı bir FPS oyunu olarak yeniden başlatıyor olabileceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Sektörün içinden Jeff Grubb da aynı şeyi duyduğunu paylaşsa da, söylentiyi destekleyecek pek bir kanıt yok. Bununla birlikte, 2021 tarihli bir Bungie iş ilanı, şirketin stüdyonun mevcut Destiny 2 modelini izleyerek canlı hizmet ve oynaması ücretsiz olabilecek bir oyun üzerinde çalıştığını öne sürdü.

Bu, Maraton söylentileriyle uyumlu olsa da, kesin konuşmak için henüz erken. Son olarak, Bungie, yakın zamanda Destiny serisini ihmal etmeyeceğini açıkça belirtti. Destiny 2 Strand alt sınıfını da tanıtacak olan Destiny 2 Lightfall çıkış tarihine sadece birkaç ay kaldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.