Bungie, Destiny 2’nin Steam Çıkış Tarihi Ve Diğer Detayları Hakkında Bilgi Verdi!

Destiny 2'nin Steam sürümüne dair bazı detayları açıklandı.

Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından 2017 yılından bu yana oynanan Destiny 2 yakında Steam üzerinde oyunculara sunulacak. 1 Ekim’e ertelenen yapım hakkında Bungie yeni bilgiler paylaştı.

Bungi’nin milyonlara ulaşan oyunu olarak oynanmaya devam eden Destiny 2 aylar önce Steam platformu için duyurulmuştu. Yaklaşık 2 hafta önce 1 Ekim’e ertelenen yapım bugün yine gündemde kendine yer buldu. Oyunculara Shadowkeep ve New Light adında iki oynanabilir versiyonda sunacak olan yapım, bu sürümlerde farklı içerikleri karşımıza çıkaracak. Bu sürümler aynı zamanda yeni genişlemeler olarak da ifade ediliyor.

Çapraz olarak da oynanabilecek olan yapım, 20 Ağustos’ta tüm hesapları Steam hesaplarına aktaracakmış. Oyuncular 21 Ağustos’tan itibaren hesaplarına tekrar erişebileceklermiş. Oyuncular hesaplarında yer alan içeriklere Steam hesapları üzerinden de erişebilecek ve kullanabilecekler. Yapım yeni genişlemeler ile daha önce karşımıza çıkmamış çok sayıda yeni içerikte sunacak.

Steam üzerinde 159.00 TL’den başlayan fiyatlar ile ön siparişlerde yer alan yapım, iki farklı paket halinde oyunculara sunulmaya devam ediyor.

Destiny 2, 1 Ekim’de Steam lansmanına çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol