Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Oyunları Xbox Game Pass’te Oynamak İçin Son Günler!

Xbox Game Pass, çok yakında kütüphanesindeki üç oyuna daha veda edecek.

Microsoft’un abonelik servisi Xbox Game Pass, her ay yeni oyunlar almaya devam ederken, lisans anlaşmaları gereği kütüphanesindeki bazı yapımlarla da vedalaşmak durumunda kalıyor. Platformun ‘Yakında Ayrılıyor’ kısmına girdiğinizde sizleri üç oyun karşılıyor: Exo One, Paw Patrol The Movie: Adventure City Calls ve Spelunky 2. Üç yapım da 15 Temmuz itibarıyla hem konsol hem de PC’de Xbox Game Pass kitaplığından kaldırılacak.

Eğer bu oyunlar arasında denemek istedikleriniz varsa, elinizi çabuk tutsanız iyi olur zira bu haberi yazdığımız sırada yalnızca 9 gününüz bulunuyor. 15 Temmuz’dan sonra bu oyunlardan herhangi birini oynamaya devam etmek istiyorsanız, satın almanız gerekecek. Şu anda kaldırılacak oyunlar için yüzde 20 oranında bir indirim sunuluyor.

Temmuz ayı bitmeden birkaç oyunun daha Game Pass kataloğundan ayrılacağını tahmin ediyoruz, ancak liste henüz belli değil. Bu arada Türkiye’deki Game Pass fiyatının 6 Temmuz’dan itibaren zamlanacağını hatırlatmış olalım. PC ve konsol için temel fiyat 79,99 TL olacakken, Ultimate üyelik 120,99 TL şeklinde güncellenecek. Ücret değişiklikleri, devam eden aylık abonelikler için 13 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak.

15 Temmuz’da Game Pass’ten Kaldırılacak Oyunlar

  • Exo One
  • Paw Patrol The Movie: Adventure City Calls
  • Spelunky 2

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.