Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunu Erişime Açıldı!

Epic Games'in 11-18 Nisan 2024 tarihli ücretsiz oyunu erişime açıldı. Hızlı aksiyon temasıyla ön plana çıkan tamamen bedava.

Steam platformu karşısında Türk Lirası ile oyunlar sunan ve aynı zamanda her hafta ücretsiz oyunlar ve oyun indirimleriyle dikkat çeken Epic Gamesin bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı. Tamamen bedava olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz ve istediğiniz zaman indirebileceğiniz bu oyunlar gerçekten de kullanıcıları memnun ediyor ve her hafta çeşitli yapımlar bizlere sunuluyor.

Geldiğimiz noktada 11 Nisan itibarıyla tek oyunculu hızlı aksiyon sistemini bünyesinde barındıran Ghostrunner tamamen ücretsiz bir şekilde bizlere sunuluyor. Oyuna kütüphanenize eklemeniz için bir haftalık bir süreniz bulunuyor. Yani 18 Nisan Türkiye saati ile 18:00’e kadar oyunu kalıcı bir şekilde hesabınıza dahil edebiliyorsunuz.

Epic Games Kullanıcıları Memnun Ediyor

Hızlı tempolu ve şiddet dolu içeriği ile beraber aynı zamanda bilim kurgu temasını bizlere sunan ve kıyamet sonrası bir dünyada yer aldığımız yapımda orijinal ortamların yer aldığını aktarabiliyor ve hayatta kalmak için elimizden geleni burada yapmaya koyuluyoruz. Epic Games kapsamında sunulan bu oyunun haricinde bir sonraki haftanın oyunları da şu anda belli olmuş durumda. Bu oyunlara bakacak olursak biri The Big Con, diğeri ise Town of Salem 2 olarak karşımıza çıkıyor.

ghostrunner 2 oynasana 495631 12

Ghostrunner oyununun Epic Games fiyatına bakacak olursak 169 Türk Lirası olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla herhangi bir ücret ödemeden tek tuşla oyunu hesabınıza dahil edebiliyorsunuz. Birinci şahıs kamera bakış açısı ile beraber yer alabileceğiniz bu yapımda dünyanın sonunu getiren bir afetten sonra İnsanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesi’ne tırmanmak temel amacınız oluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.