Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Hafta Sonu Yayınlanacak Yeni Amazon ve Netflix Filmleri

Bu hafta sonu hem Amazon Prime Video hem de Netflix'e yeni filmler geliyor. Söz konusu yapımlara ve diğer ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu hafta sonu ne izleyeceğinize henüz karar veremediyseniz, bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir. Dijital yayın platformları Netflix ve Amazon Prime Video, önümüzdeki günlerde kütüphanelerini yeni filmlerle doldurmaya hazırlanıyor.

İlginç konusu ile öne çıkan Netflix filmi Yaşamak İçin Oyna, bu hafta sonu izleyicilerle buluşuyor. Film, sahipsiz bir para ödülünü kazanma sevdasına düşen iki arkadaşın, 1980’lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp dehşet dolu, gerçeküstü bir dünyaya adım atmalarını konu alıyor.

Her İki Platforma Yeni Filmler Geliyor

netflix filmleri

Haftanın Prime Video filmlerine baktığımızda ise dev bir yapım ile karşılaşıyoruz. James Bond evreninin son filmi No Time to Die, ikonik serinin Amazon’un streaming platformuna ekleniyor.

Geçtiğimiz ay MGM’i 8.5 milyar dolara satın alan Amazon, aralarında James Bond filmlerinin de olduğu 4 binden fazla yapımı dijital yayın hizmetine dahil etme imkanına sahip oldu. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, hafta sonu yayınlanacak Prime Video ve Netflix filmleri hakkındaki ayrıntılara geçelim.

Yaşamak İçin Oyna – Netflix

YouTube video

Yeni Netflix filmi Yaşamak İçin Oyna, 100.000 dolarlık nakit ödül vaadiyle 80’lerin CURS>R adlı bilgisayar oyununu oynamaya karar veren iki arkadaş Kayla (lola Evans) ve Isaac’i (Asa Butterfield) takip ediyor. İkili, çok geçmeden bunun sıradan bir oyun olmadığını ve CURS>R’ın gerçekliği manipüle edebildiğini ve etraflarındaki insanlara gerçekten arar verebildiğini anlarlar.

No Time to Die – Prime Video

YouTube video

Daniel Craig’in James Bond karakterini canlandırdığı son film olan No Time to Die, her saniyesi aksiyon dolu olan görkemli bir veda yaşatıyor. Bond’un Madeline Swann (Lea Seydoux) ile olan ilişkisinin devamı da dahil olmak üzere önceki dört filmdeki tüm olay örgülerini birbirine bağlayan yapım, James Bond’u Rami Malek’in hayat verdiği Safin karakteri ile karşı karşıya getiriyor.

Cary Fukunaga tarafından yönetilen 25. Bond filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmiş ve dünya genelinde 616 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. No Time to Die’ın haricindeki diğer James Bond filmlerinin de yakında Prime Video kitaplığına eklenmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.