BTS World’ün Yeni Bölümü 56 Yeni Kostüm Getiriyor!

BTS World'ün yeni güncellemesi duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyun devleri arasında yer alan Netmarble geçtiğimiz aylarda yeni oyunu olan BTS World’ü mobil platformda ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu. Şu sıralar oyuncular tarafından ilgiyle oynanan yapım yeni bir güncelleme aldı.

blank

Güney Koreli dünyaca ünlü BTS grubunu konu alan yapım’da oyuncular BTS’nin menajeri olma deneyimi yaşıyor, fantastik bir simülasyon dünyası ile karşılaşıyorlar. Hikâye tabanlı olarak oynanmaya devam edilen yapım yeni alacağı güncelleme ile oyuncularına pek çok yenilik sunacak.

Yeni güncelleme ile oyun içerisine 56 yeni kostüm gelirken, yeni gelen bölümde oyuncuların beklentisini karşılayacak. Bunlara ek olarak oyuna BTS stil sistemi ve Ek Çıkartmalar da gelecek. 8’nci bölüm ile oyun içerisine tamamen yeni bir hikâye eklenmiş olacak. Yeni hikâyenin adı “BTS Albümü ABD’de hazırlıyor” olarak duyurulurken, oyuna 7 yeni 5 yıldızlı kartta eklenceği belirtiliyor.

Yeni bir görev kuralı da getirecek olan güncelleme ile yeni görevi tamamlamak için belirli bir üyenin belirli özellik kartını kullanmak gerekecek.

Hem Android hem de İOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan yapım ilgiyle oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol