Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Brothers: A Tale of Two Sons Remake Duyuruldu

Brothers: A Tale of Two Sons Remake duyuruldu. Bu sürüm Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor ve gelişmiş mekanikleri bünyesinde barındırıyor.

Yayıncı 505 Games, bulmaca platform oyunu Brothers: A Tale of Two Sons adlı oyunun yeniden yapım sürümünü duyurdu. Fantastik macera oyununun bu sürümünde yeniden geliştirilen çevreler, ayrıntılı karakterler ve daha fazlası yer alacak. Oyunun remake sürümünü, daha önce Murasaki Baby ve Last Day of June oyunlarını geliştiren Milano, İtalya merkezli stüdyo Avantgarden yapıyor.

Yeniden yapım sürümünün aynı zamanda çıkış tarihi açıklanmış durumda. Bu sürüm 28 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanmayı bekliyor. PC sürümü Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden yayınlanacak. Oyunun bu sürümü ayrıca Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor.

A Tale of Two Sons Remake Bekleniyor

Naia ve Naiee kardeşlerin hikayesini konu alan bu yapımda babalarının hayatını kurtarmak için geniş kapsamlı bir maceraya atılıyoruz. Burada iki farklı karakteri kontrol etmek durumunda kalıyoruz. Bir yandan ağabeyi, diğer yandan ise kardeşi kontrol ediyoruz. Oyun iki kişili oynanabiliyor ve yanınıza muhakkak birisini çağırmanız gerekiyor. Ya da iki farklı kontrolcü ile beraber iki karakteri kontrol edebilirsiniz. Ancak eş zamanlı etkileşim kısımlarda elbette zorluk yaşayabilirsiniz.

brother a tale of two sons remak 1

İlk olarak 2013 yılında yayınlanan bu yapım, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasaya sürüldü. Bu tarihten itibaren PlayStation 4, Xbox One, iOS, Android, Windows Phone, Nintendo Switch ve Amazon Luna’ya geldi. Birçok platforma çıkışı ile beraber oyun geniş bir oyuncu kitlesine ulaştı. Aynı zamanda 2019 yılında Switch sürümüne oyunun iki oyunculu yerel iş birliği modu eklendi. Bu mod aynı zamanda yeniden yapım sürümünde de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.