Broly 5 Aralık’ta Dragon Ball FighterZ’ye Gelecek!

Dragon Ball serisinin efsanevi karakteri Broly, 5 Aralık'ta Dragon Ball FighterZ'ye gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün popüler dövüş oyunlarından bir tanesi olan Dragon Ball FighterZ geçtiğmiz yıldan bu yana oyuncular tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediliyor. Oyuna tanıtık bir karakter olan Broly’nin geleceği tarih belli oldu.

blank

Dragon Ball serisinde birbirinden farklı onlarca karakter yer alıyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Broly karakteri oluyor. Serinin hemen hemen tüm oyunlarında yer alan bu karakter güçlü darbeleri ve hızı ile oyuncuların favori karakterlerinden bir tanesi olurken yeni gelen haberlere göre Broly, 5 Aralık’ta Dragon Ball FighterZ’ye gelecekmiş.

Şuana kadar oyunculara Jiren, Videl, Goku, Janemba ve Gogeta karakterlerini sunan yapım, şimdi de Broly’yi yayınlamaya hazırlanıyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Bandai Namco Dragon Ball FighterZ için yeni bir fragman yayınlamış. Bu fragmanda oyuna gelecek olan Broly kısa bir şekilde gösterilirken, aynı zamanda karakterin çıkış tarihi de belirtilmiş.

Fragman içerisinde Broly’nin bir kaç karakter ile yaptığı dövüşler de kısa süreli olarak kameralara yansırken ortalığın tozu dumana boğduğu da açıkça görülüyor. Yoğun görsel efektlerin yer aldığı fragmanda Broly’nin oyuna geliş tarihi 5 Aralık 2019 olarak oyuncular ile paylaşılıyor.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol