Bridge Constructor Portal’ın Yeni Genişlemesi Portal Proficiency Bugün Yayınlanacak!

Bridge Constructor Portal bugün yeni genişlemesine kavuşacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2017 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Bridge Constructor Portal şu sıralar yeni genişleme paketini almaya hazırlanıyor. Tüm platformlarda bugün yayınlanacak olan DLC paketi için geri sayım başladı.

Simülasyon, strateji ve bulmaca oyunu olarak 3 yıldır hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanan Bridge Constructor Portal Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmiş ve deli gibi satmıştı. Daha önce duyurulan ve haberlerimizde yer bulan yeni genişlemenin adı Portal Proficiency olarak belirlenirken, fiyat etiketi henüz belli olmadı.

Portal Proficiency genişlemesi ile oyuncular Aperture Science Güçlendire Merkezi’ne geri dönecek, yepyeni bir mücadeleye başlayacaklar. Oyuncular yeni DLC ile artık köprü inşa etmekle kalmayacak, portalları bizzat yerleştirebilecekler.

Üç bölüme ayrılmış beyin yakan 30 test odasını karşımıza çıkaracak olan genişleme paketi  ile oyuncular çılgın inşaatlar yapabilecek, portalları diledikleri gibi yerleştirebilecekler.

30 seviyeden oluşan yeni seri genişleme ile oyunculara sunulurken yeni özelliklerde oyuna eklendi.

Portal Proficiency saatler sonra konsol ve bilgisayar platformu için çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol