Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Breaking Bad’in Kötüsü, Hayalindeki Marvel Rolünü Açıkladı

Breaking Bad ve The Boys gibi ünlü dizilerden tanınan Giancarlo Esposito, Marvel Sinematik Evreni'ne (MCU) katılmak istediğini ve hayalindeki rolün Profesör X olduğunu söyledi.

Breaking Bad, Better Call Soul, The Mandalorian ve The Boys gibi dizilerden tanınan Giancarlo Esposito, Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) yer almak istediğini ve gelecekteki olası roller hakkında Marvel Studios ile çoktan görüştüğünü söyledi. San Antonio’da gerçekleşen TJH Superhero Car Show & Comic Con’da konuşan ünlü aktör, özellikle Profesör X’i oynamayı çok istediğini belirtiyor.

“Henüz Marvel için çalışmadım. Onlarla bir odada bulundum ve konuştum. Magneto, Doktor Doom ve Profesör X’ten söz ettik” diyen Esposito, hatta DC’nin kötü adamı Mr. Freeze ile bağlantısının olduğunu da söyledi. Panelin sunucusu daha sonra Esposito’dan oynamayı seveceği bu karakterlerden birini seçmesini istedi. Başarılı aktörün tercihi ise son olarak Patrick Stewart tarafından canlandırılan Profesör X oldu.

Giancarlo Esposito Marvel ile Görüştüğünü Söyledi

Giancarlo Esposito marvel

Marvel Studios patronu Kevin Feige, yakın zaman önce gerçekleşen San Diego Comic-Con’da Marvel Faz 5 ve 6‘yı duyurmuş olmasına rağmen, henüz hiçbir X-Men projesini doğrulamadı. Tabii, X-Men ’97 animasyon serisini saymazsak. X-Men: Animated Series dizisinin devamı niteliğinde olacak yapım, 2023 sonbaharında Disney Plus‘ta yayınlanacak.

Bununla birlikte mutantların MCU’ya dahil edilmesine yönelik birkaç adım atıldı. İzleyenlerin hatırlayacağı üzere, daha önce X-Men filmlerinde yer alan Quicksilver karakteri, Disney Plus’ın Marvel dizisi WandaVision’da görünmüştü. Daha sonra Doctor Strange in the Multiverse of Madness‘ta Patrick Stewart’ın Profesör X’ini gördük. Son olarak Ms. Marvel’da Kamala Khan’ın mutant gene sahip olduğu ortaya çıktı. Tüm detaylar, X-Men MCU birleşimine giden yolun kaldırım taşlarını oluşturuyor.

2023 Marvel filmleri ve çıkış tarihlerine göz attınız mı? Ayrıca 2022 ve sonrasında çıkacak yeni süper kahraman filmleri hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.