Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Brawlhalla’ya Assassin’s Creed Karakterleri Geldi

Assassin's Creed ile Brawlhalla'nın yeni işbirliği ile Ezio ve Eivor savaşa dahil oldu.

Brawlhalla, 2017’de tam olarak piyasaya sürülmesinden bu yana Super Smash Bros.’a benzer bir deneyim arayan dövüş oyunu hayranları için popüler bir seçim oldu. Oyun, çok çeşitli benzersiz oyun stillerine sahip 55 karakterlik oldukça büyük bir kadroya sahip ve çoğu zaman övgüyle karşılandı.

Platform dövüş oyunu, çok çeşitli oyunlar ve medya serileri ile sık sık işbirliği yapması ile dikkat çekici hale geldi. Bugün, geliştirici Blue Mammoth Games, yayıncı Ubisoft’un en büyük serilerinden biriyle en yeni işbirliğini açıkladı. Brawlhalla, tarihi boyunca, oyuna geniş bir şekilde işbirliklerine dayalı karakter listesi getirmek için çok sayıda farklı seri ile birlikte çalıştı.

Brawlhalla x Assassin’s Creed İşbirliği

Brawlhalla

En son işbirliği, Brawlhalla’nın Hasbro’nun ikonik oyuncak serisi G.I. Joe, Snake Eyes ve Storm Shadow‘u kaotik aksiyona dahil etti. Street Fighter, Shovel Knight ve hatta WWE gibi serileri de oyunda görmüştük. Hatta oyuna kalıcı bir ek olarak Ubisoft’un Rayman karakteri bile gelmişti. Bugün ise oyuna efsanevi iki suikastçı olan Eivor ve Ezio ekleneceği duyuruldu.

Blue Mammoth Games tarafından Çarşamba günü yayınlanan yeni bir fragman, Assassin’s Creed’den Ezio ve AC: Valhalla’dan Eivor’un Brawlhalla’ya katılacağını resmen açıkladı. Fragman, Ezio’yu en yeni karakter olarak tanıtmadan önce Eivor’un oyunun dünyasına sürüklendiğini gösterdi. Fragman, Ezio’yu düşmanlarına yapışmasına ve saldırılarını takip etmesine izin veren birçok tekniğe sahip hızlı, yakın mesafeli bir savaşçı olarak sergiledi.

Ezio ayrıca Assassin’s Creed Revelations dahil olmak üzere diğer Assassin’s Creed oyunlarındaki görünümüne atıfta bulunan ve Brutus Zırhını giyen birkaç görünümle piyasaya sürülecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.