Brawl Stars

Takip Et
9.8

Kullanıcı

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Brawl Stars isimli oyunda maçlarda hayatta kalmanızı ve başarılı olmanızı sağlayacak tüyolar öğreneceksiniz.

Brawl Stars isimli oyunumuzla ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. En çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan Brawl Stars, gün geçtikçe yeni kahramanlara ve özelliklere de kavuşuyor. Oyun oldukça zevkli fakat kolay bir oyun değil. Oyuna biraz alışmak ve kahramanları tanımak gerekiyor. Ayrıca oyunda bulunan haritaları ve oyun modlarını bilmekte size avantaj sağlıyor.

Peki oyunda başarılı olmak sadece bunlara mı bağlı? Tabi ki değil. Savaş sırasında yapmanız gereken bir çok taktikte mevcut. Brawl Stars savaş kazanma taktikleri isimli bu konumuzda sizlere maç sırasında uygulamanız gereken bir çok taktik ve tüyo vereceğiz. Bu sayede oyunda neler yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Hem hayatta kalacak hem de maçları kazanacaksınız. Konumuza geçelim.

brawl stars savas kazanma taktikleri 2

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Oyunda grup olarak hareket etmek oldukça önemli. Bazı oyuncular bu oyunda ne yazık ki buna dikkat etmeden takımdan ayrı bir şekilde oynuyor. Bu da direkt olarak maçı kaybettiriyor. Öncelikle bunun bir takım oyunu olduğunu bilmemiz gerekiyor. Birlikten kuvvet doğar sözü bu oyunda somut bir hal alıyor diyebiliriz.

Bir maç esnasında uygulayabileceğiniz taktiklere geçelim. Bu oyunda amacımız çok düşman öldürmek olmamalı. Oynadığınız oyun modlarına uygun bir şekilde hareket etmek olmalı. Örneğin elmas modunu biliyorsunuz. Haritanın ortasından elmas çıkıyor. Bunları en fazla toplayan oyunu kazanıyor. İşte bu oyun modunda haritanın ortalarında durmanız büyük önem taşıyor. Elmas kuyusunu kontrol altına alırsanız en çok altını da siz alırsınız. Sürekli kuyunun yanında kalarak oynamaya çalışın. Rakiplerin peşine takılıp onların doğduğu yere kadar gitmeyin. Yoksa elmasları kaybedebilirsiniz.

Görev Dağılımı

Takımda hasar veren karakter, tank karakteri ve destek karakteri bulunursa muazzam olur. Tank karakteri bir nevi kalkan görevi görecek. Destek karakteri, tank karakterine sürekli can verecek. Hasar veren karakter ise sürekli düşmanları oyalayacak onları meşgul edecek. Bu şekilde güzel bir uyum sağlamış olursunuz. Özellikle bu takım şekli elmas kapmaca modunda işe yaramaktadır. Diğer oyun modlarına göre de bir dağılım yapabilirsiniz. Madem elmas kapmaca modundan başladık öyle devam edelim.

Örneğin tank karakterini elmas kuyusunun yakınında tutun. Deste karakteri sona sürekli can versin. Hasar veren karakter ise sürekli hareket halinde olup düşmanları oyalasın. Alın size güzel bir taktik. Tabi ki bu arada hasar veren karakter elmas taşımazsa daha iyi olur. Çünkü her an o elmasları kaybedebilir. Bu yüzden tank karakterinin elması taşıması daha iyi olacaktır.

Siper Almak

Oyunda bulunan çoğu harita da siper alabileceğiniz bir sürü şey bulunuyor. Duvarlar, kutular, bitkiler ve benzeri bir çok şey var. Bunları sık sık kullanın. Siper alarak kendinizi güvende tutun. Düşmanlar bir duvarın arkasında bulunuyorsanız sizi görebilir fakat ateş ederek hasar veremezler. Ağaçları ya da bitkileri kullanarak görünmez olabilir ve sinsice ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bu tür siperleri düşmanları oyalamak içinde kullanabilirsiniz. Bırakın peşinize düşsün sizde duvar ya da taşın etrafında onu dolaştırıp durun.

Hareket Edin

Oyunda sakın sabit bir şekilde kalıp, o halde oynamayın. Sürekli harita içinde hareketli olun. Uzaklara gitmek istemiyorsanız da olduğunuz yerde küçük bir mesafe içinde hareket edin. Bu sayede rakipler tarafından zor hedef olursunuz. Hangi karakter ya da sınıf ile oynuyorsanız oynayın. Bu durum hiç değişmez. Bol bol hareket edin. Zaten bir süre sonra buna ister istemez alışacaksınız.

Karakterleri Bilin

Oyunda ki diğer bir taktikte rakiplerde bulunan karakterleri bilmek olacaktır. Örneğin bazılarını alan hasarı bulunmaktadır. Oraya buraya ateş atarlar ve belli bir alanı yakarlar. Bu tür rakipleri tanırsanız nasıl davranmanız gerektiğini de bilirsiniz. Sürekli rakipleri takip edin ve size ne zaman ateş edeceklerini kestirmeye çalışın. Bu sayede hemen kaçar ve hasar almamış olursunuz. Özellikle ateşlerden uzak durun. Bunlar hızlı bir şekilde canınızı tüketecektir.

Brawl Stars savaş taktiklerinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarım sizler için ufak güzel bir rehber olmuştur. Sormak istediğinizi yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.
26 Yorum

 1. Avatar of Sukeynadeniz

  Sukeynadeniz

  bence öneriler harika hepsini okudum ben BAYILDIM bi kaç arkadaşım ada gönderdim

  Yanıtla
  • Avatar of Onur Cömert

   Onur Cömert

   Teşekkürler.

   Yanıtla
 2. Avatar of DRAGON GAMER

  DRAGON GAMER

  BENCE MUHTİŞTİM ÖTESİ

  Yanıtla
  • Avatar of HZK

   HZK

   Kral Şakir mi İzliyon?

   Yanıtla
   • Avatar of DURU

    DURU

    izleyemez mi?

    Yanıtla
 3. Avatar of alibaba

  alibaba

  faydalı bir bilgi ama ben bunları zaten biliyorum

  Yanıtla
 4. Avatar of Brawl Stars Prosu

  Brawl Stars Prosu

  Faydalı Bilgiler

  Yanıtla
 5. Avatar of eren

  eren

  yazıklar olsun böyle oyuna karakter vermiyo

  Yanıtla
 6. Avatar of deniz

  deniz

  ya ben zaten bunları biliyorum. Kupam da 50000. yani kupam elli bin.

  Yanıtla
  • Avatar of

   Anonim

   yalancı

   Yanıtla
   • Avatar of SELİM

    SELİM

    HAKLISIN

    Yanıtla
   • Avatar of HZK

    HZK

    Belki 50.000 Kupa Yani Bende Bunların Çoğunu Biliyordum Sen Bilmiyorsan Bilen Suçlu Değil

    Yanıtla
  • Avatar of Cansu

   Cansu

   Merhaba oyunda ismin ne ?

   Yanıtla
  • Avatar of

   Anonim

   Yalancı. Dünya 1cisi bile 50000 değil

   Yanıtla
  • Avatar of SELİM

   SELİM

   OLAMASSIN

   Yanıtla
  • Avatar of

   Anonim

   Nahhx 50bin

   Yanıtla
  • Avatar of Ege

   Ege

   He heeee

   Yanıtla
 7. Avatar of Eren

  Eren

  Bence mükenbel oyun
  Çok iyi bir oyun

  Yanıtla
 8. Avatar of Eren

  Eren

  Çok güzel bir oyun

  Yanıtla
  • Avatar of Emir Barış Oktaygil

   Emir Barış Oktaygil

   ben troll mapte kupa kasamıyorum ben troll mapte çok noobum

   Yanıtla
 9. Avatar of ssssss

  ssssss

  ssjsjssjs

  Yanıtla
 10. Avatar of Cansu

  Cansu

  Merhaba oyunda ismin ne ?

  Yanıtla
  • Avatar of miran

   miran

   ÇİLEKLİ SÜT KULÜP KafanaGöre

   Yanıtla
 11. Avatar of brawl stars prosu

  brawl stars prosu

  Arkadaşlar en az 30 tane karakterinizolsunve hepsini 500 kupa yapın ama önce nitayı 10 yapın 1. aksesuar ve 2. yıldız gücünün birleşimi çokiyi oluyor, ama faydalı bilgiler.

  Yanıtla
 12. Avatar of Emir Barış Oktaygil

  Emir Barış Oktaygil

  barleyle çok noobum ama sonunda pro olmayı başardım

  Yanıtla
 13. Avatar of Emir Barış Oktaygil

  Emir Barış Oktaygil

  barleyle proyum nitayla pro olamaszam yandık ve 950 elmas noobum bir şans daha dynamike le noobdum şimdi proyum

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol