Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Brawl Of Ages Erken Erişime Açıldı

Kart koleksiyonu temalı arena oyunlarını sevenlerin şans vermesi gereken Brawl of Ages, Steam üzerinde erken erişime açıldı.

Kart koleksiyonuna dayalı arena oyunlarını sevenlerin muhakkak göz atması gereken bir yapım olduğunu düşündüğümüz Brawl of Ages, Steam sayfası üzerinden erken erişime açıldı. BNA Studios tarafından geliştiilen ve S2 Games tarafından yayıncılığı üstlenilen oyunu oynamak ücretsiz olacak.

brawl ages erken erişim

Çevrimiçi olarak oynanabilen oyunda ne yazık ki sadece İngilizce dil desteği bulunuyor. http://www.brawlofages.com/ adresini ziyaret ederek oyunun içeriğine ve görsellerine detaylıca göz gezdirebilirsiniz.

Bu oyunda sadece karadan saldırı gerçekleştirmeyeceksiniz, farklı savaş stratejileri de inşa edebileceğiniz havadan saldırı imkanınız da bulunacak. Uçaklar, füzeler ve uzun menzilli bombalar yollayarak rakibinizin direncini kırmaya çalışacaksınız.

Farklı desteler ile savaş stratejileri geliştirebilir, favori karakterlerinizin görünümünü dahi kişiselleştirebilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunda gördüğümüz üç boyutlu oynanış dinamiklere göze oldukça hoş görünüyor. Hava saldırıları ve pike yapan eski tip önden pervaneli uçaklara da bayıldık.

Tamamen ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Brawl of Ages’in tanıtım fragmanını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz. Oyunun mobil platformalara gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir resmi duyuru henüz bulunmuyor.

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.