Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Brad Pitt Başrollü Bullet Train Vizyon Tarihi 3. Kez Ertelendi

Japon romanından uyarlanan ve başrolünü Brad Pitt'in üstlendiği Bullet Train filmi, 3. kez ertelendi. 29 Temmuz'da yayınlanması planlanan film, planlanan tarihten bir hafta sonra çıkış yapacak.

Başrolünde Brad Pitt’in oynadığı aksiyon filmi Bullet Train, daha önce duyurulan vizyon tarihi 29 Temmuz’dan bir hafta sonra vizyona girecek. Bahsedilen film, Bullet Train adlı Japon romanından esinlenerek yapıldı. Sandra Bullock, kitaba adını veren Maria Beetle karakterini canlandırırken, Brad Pitt karşımıza Ladybug adındaki bir suikastçı olarak çıkacak. 

Roman uyarlaması film, 15 Temmuz’a ertelenmeden önce Nisan 2022’de vizyona girmesi planlanıyordu. Mart ayında filmin bir kez daha erteleneceği açıklandı ve vizyon tarihi 29 Temmuz olarak belirlendi. Ancak son açıklanan tarihin değişmesi de kısa sürmedi. Açıklanan raporlara göre film, 5 Ağustos 2022‘de gösterime girecek.

Bullet Train, Gerilim Dolu Sahnelere İmza Atacak

Bullet Train

Bullet Train, John Wick’in yanı sıra Deadpool 2, Atomic Blonde filmlerinin yönetmeni olan David Leitch tarafından yönetiliyor. Merakla beklenen aksiyon-gerilim filminin senaryosunu ise Zak Olkewicz kaleme alıyor. Senaryo, aynı tren içerisinde yer alan profesyonel katillerin birbirleri ile olan bağlantılarına odaklanıyor. Filmde Pitt’in yanı sıra Joey King, Andrew Koji, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz gibi yıldızlar bulunuyor.

Tüm bu yıldız kadro ile çekimi yapılan filmin, aksiyon türünde büyük bir hit haline geleceği şimdiden belli oluyor. Filmin daha önce yayınlanan fragmanlarına göz attığımızda ise yönetmen Leitch’in, teknik dövüş ve çatışma sahnelerinde heyecan verici görüntülere imza attığını görebiliyoruz. Bakalım profesyonel katiller, kapana kısıldıklarında hayatta kalabilmek için neler yapacak?

Bullet Train Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.