Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Borderlands Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Borderlands filminin çıkış tarihi Lionsgate tarafından açıklandı. Yönetmen Eli Roth'un filmini izlemek için ne kadar beklememiz gerekecek?

Borderlands filminin çıkış tarihi, yeniden çekimler nedeniyle ertelenen yapım sıkıntısından sonra nihayet açıklandı. Gearbox’ın Borderlands oyununun uyarlanması haberi ilk kez duyurulduğunda hayranlar oldukça olumlu tepki verdi. Geçmişte video oyunu filmleri başarısız olsa da, başarılı Last of Us gibi oyun uyarlamaları izleyicilere umut verdi.

Filmin arkasındaki yaratıcı beyinler daha da umut verici. Cabin Fever yönetmeni Eli Roth filmlerine tutkusunu katmasıyla tanınıyordu ve filmi yönetmek için mükemmel bir seçimdi. Başrollerini Cate Blanchett ve Jamie Lee Curtis‘in paylaştığı Borderlands filmi yüksek profilli olacak gibi görünüyordu. Maalesef işler beklendiği gibi gitmedi. Film çekimleri ertelendi ve hayranlar yıllarca beklemek zorunda kaldı.

Borderlands Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Borderlands Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Geçici bir çıkış yılını duyurduktan sonra Deadline, Borderlands’in 9 Ağustos 2024‘te çıkmasının beklenebileceğini açıkladı. Oyuncu kadrosunu doldurduğu bildirilen diğer yıldızlar Kevin Hart, Jack Black, Gina Gershon ve Edgar Ramírez olarak açıklandı. The Hunger Games gibi serilerin arkasındaki yapım şirketi Lionsgate, film beklendiği gibi çıkarsa, bir başarılı seriyi daha başlatmış olacak.

Blanchett, Phasewalking gibi yetenekleri olan oynanabilir Siren karakteri Lilith’i canlandırıyor. Curtis, oyuncunun cansız nesnelere aşık olarak tanımladığı Tannis’i oynayacak. Hayranlar ayrıca Roland, Scooter ve Claptrap karakterlerinin ortaya çıkmasını bekleyebilirler. Ancak Yakışıklı Jack ve Gaige gibi önemli karakterlerin yer almaması, filmin nasıl uyarlanacağı konusunda soru işaretleri uyandırıyor.

Bu kadar uzun bir üretim süresiyle, birçoğunun aklında önemli bir soru olabilir. Bu uyarlama iyi olacak mı? The Last of Us gibi uyarlamalar, temel görüntüleme ve video oyunu özelliklerinin ne kadar iyi gidebileceğinin yeni bir göstergesi haline geldi ancak Borderlands filminin de böyle olup olmayacağını zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.