Borderlands 3’ün Yeni DLC Paketi Bounty Of Blood’ı Duyuruldu

Gearbox, Borderlands 3 için yeni bir DLC açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Borderlands 3’ün geliştiricisi Gearbox Software, dün yani 21 Mayıs 2020 tarihinde ilk kez üçlü bir duyuru yaparak yeni gelecek olan DLC paketinin yanı sıra aynı zamanda gelecek olan meydan okumayı kullanıcıları için duyurdu. Borderlands geliştiricileri duyurdukları DLC paketinin adının Bounty of Blood: A Fistful of Redemption olduğunu ve Krieg‘in geri döneceğini söylediler.

blank

Daha önce Borderlands geliştiricileri oyuna yeni bir challenge ekleyeceklerinin sözünü vermişlerdi. Dün yapmış oldukları duyuru’da verdikleri sözü tutma vakitleri geldi ve yeni bir challenge’ı oyuncular ile paylaştılar. Yeni gelecek olan challenge’ın adı ise Takedown at the Guardian Breach olarak duyuruldu.

Bazı yeni bulmacalar ve düşük yerçekimi platform bölümleri fikir ve mekanik testi olarak ekleneceğinden, tüm bunlar sert kurşun mermileriyle ilgili olmayacak. Oyuncular, miniboss ve final boss karşılaşmasıyla birlikte bazı haydut muhafızlarla savaşmak için Minos Prime‘a gidecek.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption DLC paketi batı temalı bir DLC olacak. Oyuncular, vahşi hayatı kurmayı alışkanlık haline getiren bir haydut çetesi olan The Devil Riders üzerindeki ödülünü almak için Gehenna‘nın planladığı çöle gidecekler.

Resmi duyuruya buradan bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol