Borderlands 3’ün Son Karakter Fragmanında FL4K Ve Evcil Hayvanlar Tanıtıldı!

Borderlands 3'ün son karakter fragmanı ile FL4K oyunculara tanıtıldı.

Dün de yeni bir karakter tanıtım fragmanı ile haberlerde kendine yer bulan Borderlands 3 bugün aldığı son karakter fragmanı ile yine oyuncuları meraklandırıyor. Oldukça ilgi çekici olan bugün ki fragmanda oyunculara FL4K karakteri ve evcil hayvanları gösterildi.

Dün Amara isimli dişi bir karakterini oyunculara tanıtan Borderlands 3 bugün de erkek bir karakterini tanıttı. Amara isimli dişi karakterin özellikleri ve oyun içerisinde yapabileceği saldırılardan dün bahsetmiştik. Bugün tanıtılan FL4K karakteri Amara’dan da gelişmiş bir yapıda karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Ürkütücü bir yapıya sahip olan FL4K düşman karşısında gözü kara duruşu ile beğenileri toplayacak. Oldukça soğuk kanlı bir yapıda karşımıza çıkacak olan bu karakter beraberinde evcil hayvanlara da sahip olacak. FL4K evcil hayvanları ile düşman karşısında dört bir yandan saldırılar gerçekleştirebilecek ve gelen saldırıları dağıtabilecek.

Bu evcil hayvanların her biri kendine has özelliklere sahip olacağını da unutmadan belirtelim. Evcil hayvanlardan bazıları uçabilecek bazıları da adeta bir kaplan gibi düşmanın üzerine atlayarak onları etkisiz hale getirebilecekler. Yani FL4K karakteri ile düşmanın karşısına çıksanız bile evcil hayvanlarınız sizin en yakın yardımcılarınız olacak. Bu arada bu karakterin kendine has bir ateşli silaha da sahip olacağını söyleyelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol