Borderlands 3’ün Mini Etkinliği Farming Frenzy Başladı!

Borderlands 3'ün Farming Frenzy etkinliği 30 Ocak'ta sona erecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Borderlands serisinin en yeni oyunu olarak Eylül 2019’da lansmana çıkan Borderlands 3 günümüze kadar 7 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Konsol ve bilgisayar platformunda satışlarına devam eden yapım yeni bir mini etkinlik aldı.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Borderlands 3’e yeni bir etkinlik geleceğinden söz etmiş ve bu etkinlikte nadir eşyaların ve nadir düşmanların karşımıza çıkacağından bahsetmiştik. Tarihler 16 Ocak’ı gösterdi ve beklenen yeni etkinlik oyunculara sunuldu.

PC Gamer’ın haberine göre oyunun beklenen yeni etkinliği bu sabah itibari ile lansmana çıkmış. Habere göre yeni etkinliğin adı daha önce Farming Frenzy olarak belirlenmiş. Farming Frenzy mini bir etkinlik olarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanabilecekmiş. Etkinliğin başlangıç tarihi 16 Ocak, bitiş tarihi ise 30 Ocak olarak belirlenmiş.

Etkinlik süresince oyunun nadir düşmanları sık sık oyuncuların karşısına çıkacakmış. Nadir düşmanların etkinlik süresince sık sık çıkacağına dair oyunculara garanti veriliyormuş. Oyuncular nadir düşmanları etkisiz hale getirerek, efsanevi içeriklere erişebilme fırsatı yakalayacaklarmış.

Etkinlikte tekrarlanabilir içerikler ve düşmanlar da yer alacak. Farming Frenzy etkinliğinde zorluk ayarı diğer etkinliklerden çok farklı olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol