Borderlands 3, Borderlands 2’nin Oyuncu Sayısını İki Katına Çıkardı!

Borderlands 3 deli gibi oyuncu kazanıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2012’de lansmana çıkan ve şuanda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Borderlands 2, Borderlands 3’ün sayesinde oyuncu kitlesini artırmaya devam ediyor. Oyunun oyuncu sayısı iki katına çıkmış.

blank

Steam üzerinde 31.00 TL olarak satışarına devam eden Borderlands 2 oyuncular tarafından da olumlu olarak değerlendirilmeye devam ediliyor. 13 Eylül’de Borderlands serisinin en yeni oyunu olan Borderlands 3’ün lansmana çıkması ile deli gibi de satmaya başladı. Epic Store’a özel olarak yayınlanan yapım aynı zamanda ikinci oyunun satış rakamlarını da artırıyor.

Borderlands 3’ün yayınlanması ile Borderlands 2’nin PC eş zamanlı oyuncu sayısını iki katına çıkarmış. PC Games N’in haberine göre oyunun yayınlanmasından 24 saat sonra ikinci oyunun gerçek zamanlı oyuncu sayısı iki katına çıkmış.

Habere göre Borderlands 2 tarihindeki en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşmış. Borderlands 3’te yayınlanması ile 250.000 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşmış. Merakla beklenen yapım 3 gün önce yani 13 Eylül’de lansmana çıkmış ve başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Borderlands 2 ise tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısı olarak 124.678 oyuncuya ulaşmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol