Bonfire Peaks Yeni Bir Fragman Aldı!

Bonfire Peaks 5 Mayıs'ta bilgisayar platformu için lansmana çıkacak.

Hiding Spot, Pipe Push Paradise gibi oyunların geliştiricisi olan Corey Martin en yeni oyunu olan Bonfire Peaks üzerinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yapım 5 Mayıs 2020’de piyasaya sürülecek.

Retro bir bulmaca oyunu olarak 5 Mayıs’ta bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Bonfire Peaks tek oyunculu olarak oynanacak. Herhangi bir koop oynanışa sahip olmayacak olan yapım da oyuncular tek başlarına birbirinden farklı bulmacaları çözüme kavuşturarak ilerlemeye çalışacak ve sayısız zorlukta bizleri bekliyor olacak.

Oyunun Steam sayfasında yer alan detaylara göre de yapım sadece İngilizce dil desteğine sahip olarak lansmana çıkacakmış.

Hardcoregamer tarafından yapılan haber ile edindiğimiz yeni fragman da oyun içerisine dair bazı detaylar oyunculara gösteriliyor. 1 dakikalık fragmanı izlediğimiz de erkek bir karakterin bulmacaları birer birer nasıl çözdüğü, oyun içerisinde nasıl ilerlediği ve nesnelerin yerini nasıl değiştirdiği kameralara yansıyor.

Rengarenk içerikler sık sık kamera açılarına girerken oyuncular karakteri kolay bir şekilde kontrol edebilecek, sayısız içerikleri deneyimleyebilecek, bulmacaları tamamlayabilecekler.

Bonfire Peaks 5 Mayıs 2020’de Steam üzerinde bilgisayar platformuna çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol