Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bomber Crew 17 Ocak’a Kadar Tamamen Ücretsiz Oldu

17 Ocak 21.00'a kadar Humble Store, Bomber Crew'u ücretsiz olarak oyun severlere dağıtıyor. Oyunu bir Steam anahtarı olarak alıyoruz.

17 Ocak 21.00’a kadar Humble Store, Bomber Crew‘u ücretsiz olarak oyun severlere dağıtıyor. Oyunu bir Steam anahtarı olarak alıyoruz.

Bomber Crew, bazı ek RPG öğeleriyle birlikte bir strateji oyunu ve simülatörün bir karışımı. Runner Duck tarafından geliştirilen oyun, oyuncunun bir bombardıman mürettebatına komuta eden bir İkinci Dünya Savaşı pilotu rolünü üstlenmesini sağlıyor. 

Bomber Crew

Bomber Crew‘da bir oyuncu, bir bombardıman mürettebatına komuta eden bir İkinci Dünya Savaşı kaptanı rolünü üstlenir. Görevler, düşman hatlarının ardındaki çeşitli hedefleri tamamlamayı içerir: uzun menzilli gemiler, stratejik olarak önemli askeri hedefleri ortadan kaldırmak ve düşmanın güçlerini ve sayılarını öğrenmek için kullanılır. Havadayken, hem uçağın kaplaması hem de mürettebatın çelik sinirleri hayatta kalmak ve başarı için çok önemlidir. Birinin süslü bir havacılık ası olması veya yanan bir enkazda ölmesi, yalnızca oyuncunun savaş alanında verdiği becerilere ve kararlara bağlıdır.

Humble Store, 2017’de piyasaya sürülen bir strateji oyunu ve simülatör karması olan Bomber Crew’u hediye ediyor. Oyunu kitaplığınıza eklemek için aşağıdaki bağlantıya gidin, web sitesinde hesabınızda oturum açın ve “oyunu al” düğmesine basın. Bültene abone olduktan ve işlemi tamamladıktan sonra, ürünü Steam’de etkinleştirmek için bir anahtar alacaksınız. Teklifin süresi sınırlıdır ve 17 Ocak’ta veya tedarik bitene kadar sona erecektir.

Humble Store’da Bomber Crew

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.