Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Boba Fett Görünümü Fortnite’a Geldi

Star Wars'ın sevilen kurgusal karakteri Boba Fett, bu hafta Fortnite'a misafir olacak.

Disney+’ta gösterime giren Boba Fett dizisinin bir parçası olacağı açıklanan ünlü ödül avcısı Fortnite’a geldi. Boba, resmi Fortnite Twitter hesabında paylaşılan bir tweetle Fortnite’a geleceğini duyurmuştu. Ayrıca geçtiğimiz saatlerde bu kurgusal karakter oyuna nihayet geldi.

Boba kostümü, tek başına veya aşağıdakileri içeren Fett Setinin bir parçası olarak satın alınabilir. Peki bu kostümlerde neler var gelin bu içeriğimizde sizlerle beraber bakalım.

Boba Fett Kostümü Fortnite’a Nihayet Geldi!

boba fett
  • Z-6 Sırtroketi Sırt Süsü ve Boba Fett Kıyafeti

Aksesuarlar

  • Gaffi Sırığı Kazması: Boba’nın çok zamanının geçtiği Tatooine’de Tusken Yağmacıları tarafından kullanılan kesici bir sopa.
  • Boba Fett’in Yıldız Gemisi Planörü:  Boba’nın babası Jango Fett’ten kalan özgün görünümlü devriye gemisi.
  • Hedefleme Sistemi Devrede İfadesi

Ünlü kurgusal karakter, en yeni film üçlemesinden ve Stormtroopers’ın iki farklı versiyonundan ödül avcısı olan The Mandalorian, Kylo Ren, Rey ve Finn’in ardından Fortnite’ın kostüm listesine katılan en yeni Star Wars karakteri oldu. Mandalorian, şimdiye kadar bir savaş geçişinin parçası olarak gösterilen tek Star Wars karakteri olduğu için özel bir ayrıcalığa sahip. Fortnite’a gelen bu kostüm güncellemesi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.