Blue Protocol Kapalı Beta Sürümünü Ek Olarak 5000 Oyuncuya Genişletiyor

Blue Protocol kapalı betasının server kapasiteleri arttırıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bandai Namco, Blue Protocol kapalı beta için bu ayın başlarında başlayacak olan 5000 ek yuva açtı. İlk 50.000 oyuncu kaydedildikten sonra, devs daha fazla taraftarın oyunun tadını çıkarabilmesi için ekstra slotlar sunmaya karar verdi.

blank

Blue Protocol bu ay ve geçen hafta kapalı bir beta teste ev sahipliği yapacak Bandai Namco resmi web sitesinde beta için kayıt 50.000 şanslı oyuncu davet gönderdi. Ancak, ek bir davet grubu için hala yer var gibi görünüyor. Twitter’da resmi Mavi Protokol profili, 5000 kapalı beta slotunun açıldığını ve muhteşem görünümlü Mavi Protokol dünyasına dalmak isteyenlerin artık beta web sitesi sayfasına kaydolabileceğini tweetledi.

Ek işe alım süresi 13 Nisan 2020 Pazartesi gününe kadar devam edecek, böylece kapalı beta kayıtlarının sonsuza dek kapanması için bir haftadan az zaman kaldığı için mümkün olan en kısa sürede tamamlamanız daha iyi olur.

Beta testine gelince, 23 Nisan Perşembe ile 26 Nisan 2020 Pazar günleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Beta sırasında oyuncular çeşitli bölgeleri keşfedecek, benzersiz düşmanlar ele geçirecek ve birçok NPC ile tanışacaklar. Kapalı beta testi hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol