Bloodstained: Ritual Of The Night’ın Nintendo Switch Sürümü 1.04 Güncellemesi Aldı!

Bloodstained: Ritual of the Night hataları gideren yeni bir güncelleme aldı.

2019 yılında başta Nintendo Switch olmak üzere PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan Bloodstained: Ritual of the Night bir yandan beğenileri toplamaya devam ederken diğer yandan da güncellemeler almaya devam ediyor.

Konsol ve bilgisayar platformunda 505 Games imzası ile oyunculara sunulan Bloodstained: Ritual of the Night Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Şu sıralar Nintendo eShop üzerinde 39.99 dolar yerine 27.99 dolar olarak satışlarına devam eden yapım, Switch platformunda yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme sürümü 1.04 olarak duyuruldu.

Her güncelleme de olduğu gibi oyunun yeni güncellemesinde de yine hatalar giderilmeye çalışıldı. NintendoEveryThing’in yapmış olduğu habere göre oyun içerisinde etkileşimler sırasında yaşanan çökmeler gelen 1.04 güncellemesi ile çözüme kavuşturulmuş. Kararlılık üzerinde de iyileştirmeler yapan yeni güncelleme de diyaloglar sırasında hatalara yol açan çeşitli problemler de çözüme kavuşturulurken animasyonlar konusunda da çok sayıda performans iyileştirilmesi yapıldı.

Son olarak güncelleme oyun üzerinde genel hata düzeltmeleri aldı. Yapımın öne çıkan birçok hatası 1.04 ile ortadan kaldırıldı ve daha iyi bir oynanış oyunculara sunuldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol