Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bloodstained: Ritual Of The Night Mobil Cihazlara Geliyor

Bloodstained: Ritual Of The Night, iOS ve Android platformları için duyuruldu. Çıkış tarihi belirtilmese de yakın zamanda yayınlanacak.

2019 yılında Switch, PS4, Xbox One ve PC‘de yayınlanan Bloodstained: Ritual of the Night mobil cihazlara doğru yol alıyor. 5.5 milyon dolarlık bir Kickstarter kampanyasından çıkan oyun, ileride iOS ve Android cihazlar için de satışa sunulacak.

Haber, yayıncı NetEase Games tarafından duyuruldu ve Gematsu tarafından çevrildi. Oynaması ücretsiz değil, para ile satılan bir oyun olacak ve yayınlanması için belirli bölgeler duyurulmamış olsa da, İngilizce dil sürümü onaylandı.

Mobil versiyon, eylemi kontrol etmek için ekran düğmeleri kullanılan yeni bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

YouTube video

Bu sürümün kendi başarı sistemi olacak ve orijinal sürümdeki tüm özellikleri içerecektir. Konsol/PC sürümündeki komut teknisyeni, çekmeyi kolaylaştırmak için elden geçirilecek ve farklı yükler arasında hızlı geçiş için kısayollar olacak.

Bloodstained, metroidvania türleri arasında oynaması keyifli bir oyundu.

Bloodstained: Ritual of the Night, Metroidvania türünden tanıdığınız ve sevdiğiniz en iyi özelliklerin tümünü içerik dolu tek bir oyunda bir araya getiren, keşif odaklı, yandan kaydırmalı bir aksiyon RPG’si olan TAM oyun deneyimi.

Bir simyacının bedeni yavaşça kristalize eden laneti tarafından yaralanmış bir öksüz olan Miriam olarak oynayın. Kendini ve aslında tüm insanlığı kurtarmak için, bedeni ve zihni bedenden daha kristal hale gelen eski arkadaşı Gebel tarafından çağrılan şeytan istilasına uğramış bir kalede savaşmak zorundadır.

Bloodstained için: “Köklerinden sapmadan bu türün cesur bir modifikasyonu” diye söz edebilirim. “Birkaç modern iyileştirme ile geçmiş dönemin tarzına geri dönüş. Modern metroidvaniaların modern temsilcilerinden birisi.”

Oyunu Steam platformu üzerinden 61TL karşılığında bu bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.