Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bloodshore: İnteraktif Battle Royale Filmi Tanıtıldı

Battle Royale artık günümüz dünyasının çok bilinen bir parçası haline geldi. The Complex‘in yapımcılarından, oyuncuların televizyonda yayınlanan bir ölüm maçında hayatta kalmak için savaşan renkli savaşçıların sinematik bir hikayesini yönetmelerini sağlayan yeni interaktif filmi Bloodshore ile tanışın.

Kill/Stream’in son sezonunda yarışan, Nick adındaki bitmiş bir aktörü kontrol ediyorsunuz. Bu barbar ama popüler realite şovu, şovmenlerden mahkumlara kadar çeşitli kişilikler arasında bir ölüm maçına ev sahipliği yapan bir savaş alanı olan The Island’da gerçekleşecek. Oyunu kazanmak, Nick’in tüm mali ve kişisel sıkıntılarına cevap olabilecek büyük bir nakit ödül verecek.

Filmin, Steam sayfasının açıldığını ve sayfaya göre Türkçe dil desteği olacağını da belirtelim.

Bloodshore

Bloodshore Sizin Seçimlerinize Göre Şekillenecek

Kazanmak, söylemekten daha kolay çünkü aynı ödül için yarışan 50 savaşçıdan daha uzun süre dayanmanız gerekecek. Hayatta kalmak, bu katillerden bazılarıyla ittifaklar kurmak zorunda kalmak anlamına gelebilecek ancak kimlerle takım kuracaksınız ve kimleri öldüreceksiniz? Buna karar vermek size kalmış ve seçimleriniz birden fazla sona yol açan dallanma yolları yaratacak. Oynanışların tamamlanması 60-90 dakika arasında sürecek ve Bloodshore’da 8 saatlik görüntü kullanılacak.

Tabii, Bloodshore’un inkar edilemez derecede sevimsiz göründüğü aşikar ancak bir FMV hayranıysanız veya sadece aptal bir ”B Sınıfı Aksiyon” filmini izlemek için yeni bir yöntemin keyfini çıkarmak istiyorsanız, film bu kasım ayında PlayStation ve Xbox konsolları, Switch, PC, iOS ve Android için yayınlanacak. Fragmanı aşağıda paylaştık.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.