Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bloodhunt Tam Sürüm Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştirici Sharkmob, Vampire: The Masquerade – Bloodhunt'ın çıkış tarihini açıkladı ve oyunun PlayStation 5'teki benzersiz özelliklerinden bahsetti.

Sharkmob, bugün erken saatlerde yeni bir fragman ve blog gönderisinde, Vampire: The Masquerade – Bloodhunt‘ın durumu hakkında hayranlarını güncelledi. Fragman, World of Darkness evrenine dayanan battle royale oyununun savaş mekanikleri ve PS5’e özel özellikleri gösterdi. Ayrıca tam sürüm çıkış tarihi de açıklandı.

Sony’ye göre PlayStation 5, Bloodhunt‘ın zorlu ve çılgın oyununun en aksiyon dolu anlarında bile saniyede 60 kare hızında çalışacak. Oyun ayrıca, Sony ve geliştirici Sharkmob’un oyuncuların gürültülerine göre düşman konumlarını belirlemelerine izin vereceğini iddia ettiği gelişmiş 3D ses mühendisliğine de sahip. Oyun DualSense‘den de sonuna kadar faydalanacak. Sharkmob, bu sesli ve dokunsal geri bildirimin, benzersiz bir sürükleyici deneyim yaratmak için oyunun etkileyici görselleriyle birleştiğini söyledi.

Bloodhunt İçin ‘Prag’ Bire Bir Gerçekçilikte Yaratıldı

Bloodhunt

Bu ilginin bir kısmı şehrin kendisinden geliyor ve blog yazısı Bloodhunt’ın Prag versiyonunu yaratmak için harcanan çabaya değiniyor. Sharkmob, binlerce benzersiz doku ve varlık oluşturmak için şehrin on binden fazla fotoğrafını çekti. Ekibin çalışması, ayrıntıları doğru bir şekilde elde etmek için tüm heykelleri taramayı içeriyordu. Oyun, dövüş ve geçiş mekaniklerinde dikeyliği vurgularken, oyuncular şehri hem sokak seviyesinden hem de çatılardan keşfedebilecek.

Bilmeyenler için Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, çağdaş Prag’ın karanlık, şehir-fantezi versiyonunda geçiyor. Şehrin çeşitli vampir grupları arasında savaş çıktı. Oyuncular bu çatışmayı takım tabanlı veya herkes için ücretsiz battle royale savaşında yaşıyor. Çok oyunculu atıcılar yerine derin RPG oyunlarıyla tanınan bir seri olan Vampire: The Masquerade serisi için şaşırtıcı bir yapım.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt - Pre-Order Available | PS5

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.