Blood Bowl 3 Gelecek Yıl Yayınlanacak!

Blood Bowl 3 2020 yılı için duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Birbirinden kaliteli oyunların lansmana çıktığı şu günlerde yeni oyunlarda duyurulmaya devam ediyor. 2020’de karşımıza çıkacak olan oyunlar arasına dün gece yapılan duyuru ile katılan Blood Bowl 3 hem konsol hem de bilgisayar platformuna gelecek.

blank

V-Rally 4, Tennis World Tour, WRC 6 gibi oyunların yayıncısı olarak ününe ün katan Bigben Interactive dün gece yeni bir oyun duyurusu yaptı. Amerikan futbol serisi olan Blood Bowl 2’nin devam niteliğinde olacak olan Blood Bowl 3 dün gece resmen duyuruldu. Oyuncular fantazi Amerikan futbol deneyimi sunacak olan yapım Warhammer temasına sahip olacak.

Şuan hakkında fazla bir bilginin yer almadığı oyun tahminlere göre E3 2019’da tanıtılacakmış. Blood Bowl 3 içeriisnde tıpkı Warhammer serisinde olduğu gibi cüceler, elfler, troller ve insanlar yer alacakmış. Ayrıca bunlara ek olarak farklı ırklarında yer alması söz konusuymuş. PC Gamer’ın haberlerinde yer bulan Blood Bowl 3, serinin ilk yaratıcısı olan Cyanide Studios tarafından geliştirilecekmiş. Sıra tabanlı bir fantazi futbol oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım 2020 için duyuruldu.

Oyunla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol