Bless Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı


Bless Online’a Yeni Oyun Sonu Zindanı Eklendi

The Wise Ones’ Mausoleum Elite zindanı Bless'e eklendi.

Açıkçası 2018 yılında en çok beklenen MMORPG oyunlarından birisi de Bless Online’dı. İngilizce diliyle büyük ses getirmesi beklenen oyun buna rağmen büyük hayal kırıklığı yarattı. Kısa süre içinde çöküşe geçen yapımın anlık oyuncu sayısı dahi 1000 kişinin altına düştü. Diğer yandan yapımcı Neowiz ise bu durumu tersine çevirmek için uğraşıyor ve düzenli olarak yeni güncellemeler yayınlıyor, oyun içi etkinlikler düzenliyor.

Neowiz’in çabalarının son halkası olarak şimdi de Bless Online için yeni bir oyun sonu zindan yayınlandı ve aynı zamanda büyük oyun içi etkinlikler başlatıldı.

Bu yeni güncelleme daha çok maksimum seviyedeki oyuncuların yeteneklerini test etmesi için tasarlandı. The Wise Ones’ Mausoleum Elite adı verilen zindana beş kişi girilmesi tavsiye edilirken, sonunda tamamladığınızda ise oyundaki en iyi eşyaları elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca 2019’un ilk büyük Bless Online oyun içi etkinliği de başlıyor. Oyuncular Basel Gorge’daki yaratıkları yendiğinde ya da Basel Gorge’daki günlük görevleri tamamladıklarında Certficates of Valor hediyesini elde edecekler. Bu sertifika ile daha sonra çeşitli Lucky Chest sandıkları craft edebileckesiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol