Bleeding Edge’in Bilinen Sorunları Gelecek Olan Güncelleme İle Çözülecek

Bleeding Edge yakında sorunlarını gideren bir güncelleme alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2020’nin beklenen MMO oyunu Bleeding Edge dün hem PC hem de Xbox One platformunda lansmana çıktı. Oldukça başarılı bir çıkış gerçekleştiren yapım yakında bilinen sorunları için yepyeni bir güncelleme alacak.

blank

Ninja Theory’nin yepyeni oyunu olarak dün lansmana çıkan Bleeding Edge ilk incelemelerinde oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. Takım tabanlı aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan yapım bugün de alacağı güncelleme ile haberlerimize konu oldu. Yapımın bilinen sorunları için en kısa süre içerisinde bir güncelleme geleceği belli oldu.

Windowscentral’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Bleeding Edge’in geliştirici ekibi oyunun ilk bilinen sorunları için yakında yeni bir güncelleme alacakmış. Habere göre geliştirici ekip oyunun şuan ki sorunlarını belirlemiş ve açıklamış.

Bilinen bazı sorunlar şöyle:

  • Oyun içerisinde 50 rakip öldürülmesine rağmen başarım kilidi açılmıyor.
  • PC oyuncuları tarafından kullanılan DualShock 4 Kablosuz Oyun Kumandası oyun içerisinde Xbox oyun kumandası olarak algılanıyor.
  • Korece ve İspanyolca dil seçenekleri yeniden düzenlenecek.
  • Oyunun geç açılması sorunu.
  • 60 fps kilidi tüm oyunculara açılacak.
  • Çevrimiçi hizmetlere bağlanamama sorunu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol