Bleeding Edge İlk Kapalı Betasına 14 Şubat’ta Çıkacak!

Bleeding Edge 14 Şubat'ta beta olarak ilk kez oyuncuların karşısına çıkacak.

24 Mart 2020’de konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Bleeding Edge için geliştirilme süreci devam ederken oyunun ilk kapalı beta tarihi ve bazı detaylar belli oldu. Oyun 14 Şubat’ta kapalı beta olarak oynanabilecek.

Hellblade’in geliştiricisi olan Ninja Theory 2020 model oyunu olan Bleeding Edge’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 24 Mart 2020’de konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkacak olan yapım aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alıyordu. Steam üzerinde 50.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım ilk kapalı betasına 14 Şubat’ta çıkış yapacak.

Oyunu ön sipariş eden tüm oyuncular 14 Şubat’taki kapalı betaya erişebilecek ve oyunun ilk halini deneyenlerden birisi olabilecekler. Oyunun ikinci kapalı betası 13 Mart’ta yapılacak. Yine oyunu ön sipariş eden tüm oyuncular bu betaya erişebilecek ve diledikleri gibi oyunu oynama fırsatı bulabilecekler.

24 Mart’ta piyasaya çıkacak olan yapımı ön sipariş eden oyuncuları bazı özel içerikler de bekliyor olacak. Ön sipariş yapan oyuncular 3 özel savaşçı kıyafeti ve oyun içi özel bir çıkartma paketi sahibi olabilecekler.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel i5 4430 / AMD FX 8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 760 / AMD Radeon 7950
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol