Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bleak Faith: Forsaken Konsollara Geliyor: İşte Tarih

Bleak Faith: Forsaken artık PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına geliyor. Oyun ilk etapta PC platformu için çıkışını gerçekleştirdi.

Perp Games, Archangel Studios tarafından geliştirilen Bleak Faith: Forsaken için oyuncuları heyecanlandıracak yeni açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda açıklanan detaylara göre aksiyon rol yapma oyunu 5 Temmuz tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına gelecek. Ayrıca konsola özel olarak yeni geliştirmelerin ve sistemlerin olduğundan da bahsetmek gerekir.

Bleak Faith: Forsaken, ilk olarak 10 Mart 2023 tarihinde Steam ve GOG üzerinden PC platformu için piyasaya sürüldü. Oyunun son incelemeleri karışık olsa da genel olarak çoğunlukla olumlu eleştirilerden bahsedebiliriz. Aksiyon rol yapma deneyimini bizlere sunan yapımda zorlu düşmanlar bizleri bekliyor ve karakter odaklı bir yapının olduğundan bahsedebiliyoruz.

Bleak Faith Boss Savaşlarıyla Öne Çıkıyor

Uçsuz bucaksız olarak atılabileceğimiz açık dünyada birbirine bağlı dünyaların olduğunu söyleyebiliyor ve medeniyetin son kalıntılarını burada keşfetmeye hazırlanıyoruz. Tarihten geriye kalanları öğrenebileceğimiz ve sürekli genişleyen hikayede kendimizi bulabileceğimiz yapımda tehlikelerle dolu ortamlara geçiş yapabiliyor ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz.

Bleak Faith Forsaken 2023 02 17

Oyunda farklı sınıflar yer alıyor. Bu sınıflarla beraber her bir deneyim oyuncudan oyuncuya değişkenlik gösterebiliyor. Kendinize uygun oyun planınızı seçmek ve aynı zamanda karakterinizin nereye gideceğine karar vermek tamamen sizin işiniz. Yani oyunda seçimlerinizle beraber ilerleyebileceğiniz ve değişkenlik gösteren bir yapı bulunuyor.

Daha çok boss savaşlarıyla ön plana çıkan yapımda elbette arka planda ilgi çekici müziklerin olduğundan da bahsedebiliyoruz. Diğer taraftan karakterimizin temel becerilerinden faydalandığımız Bleak Faith’te koşabiliyor, tırmanabiliyor, sıçrayabiliyor ve yeni yükseltmelerle beraber güçlenmeye hazırlanabiliyoruz. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve elinizde konsolunuz varsa denemenizde fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.