Bleak Faith Forsaken İçin 9 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Archangel Studios, Dark Souls'tan ilham alan Bleak Faith: Forsaken için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan video, yakında oyunun destekçilerine sunulacak olan ücretsiz oyun demosundan 9 dakikalık oynanış görüntüsü sergiledi.

Bleak Faith Forsaken, korku unsurları içeren bir açık dünya acımasız aksiyon RPG oyunu. Üçüncü şahıs perspektifinden gözlemlenen oyun, Souls-Like oyunlardan güçlü bir şekilde ilham almış. Oyunun atmosferi ise Cyberpunk ve karanlık fantazinin bir kombinasyonu olacak. Oyunun geliştirilmesinden iki bağımsız sanatçı, Miso Vukèeviæ ve Mirko Staniæ sorumlu.

Yapımcılar, yakında destekçiler için özel oluşturdukları demoyu yayınlayacak. Bugün yayınlanan bir video ile demonun bize neler sunacağının bir kısmını öğrenmiş olduk. Yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bleak Faith Forsaken

Bleak Faith Forsaken Nasıl Oyun?

Oyuncu, ölüme mahkûm bir insanlığı korumakla görevlendirilmiş bir avcı lejyonu olan Forsaken’in son karakollarından birinde başlayan bir savaşçının kontrolünü ele alacak. Hiç kimse savaşlarının gerçek doğasını bilmiyor ve geniş, karanlık topraklarda yolculuk ediyor.

Yalnız bırakılan kahraman, duruma hızla uyum sağlamalı ve kendisini bekleyen Omnistructure canavarlarıyla yüzleşmek için bilinmeyene doğru yola çıkacak. Dünyanın her zamankinden daha uzak köşelerine giderken yavaş yavaş yabancılaşmanın, izolasyonun ve delici korkunun gerçek anlamını fark etmeye başlayacak.

Bleak Faith Forsaken, gelişmiş bir karakter sınıf sistemi sunacak. Mevcut türler arasında Vanguard ve Jaeger olacak ve her kahraman türünün farklı bireysel yetenekleri ve farklı bir dövüş stili olacak. Dövüşler, oyunun hızını belirleyen ana bileşenlerden birisi, bu nedenle şiddetli ve titizlikle geliştirilmiş.

Savaş sistemi çok karmaşık olacak ve bir düşmanı yenmek kolay olmayacak Oyuncular, tehlikeli yaratıklara karşı nasıl savaşacağına karar verebilecek. Technomancy’nin daha etkili olup olmadığı veya daha geleneksel dövüş stillerinden birini kullanıp kullanmadığı tamamen tercihinize bırakılacak. Ayrıca savaşmaya değip değmeyeceğine veya geri çekilmenin daha mantıklı olup olmayacağına karar vermek de size bırakılacak. Kahramanın sınıfı ve becerileri de seçimlerinizi etkileyecek.

Oyunu istek listenize almak isterseniz, oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bleak Faith Forsaken Oynanış Videosu

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol