Blazing Sails: Pirate Battle Royale 2020’de PC İçin Çıkacak!

Korsanlarla gerçek zamanlı olarak savaşacağımız Blazing Sails: Pirate Battle Royale önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Still There, Pax Nova, Circle Empires, Antigraviator, Inmates gibi oyunların geliştiricisi olan Get Up Games 2020 model oyunu üzerinde çalışmaya devam ediyor. 2020 yılında battle royale temalı Blazing Sails: Pirate Battle Royale Steam’de yayınlanacak.

Çok oyunculu olarak korsan savaşlarına ev sahipliği yapacak olan Blazing Sails: Pirate Battle Royale Steam üzerinde sergilenmeye devam edilirken oyun için yeni yayınlanan görseller de oyuncuları heyecanlandırıyor. Günümüzün popüler oyun modu olan battle royale’i de bünyesinde bulunduracak olan yapım da oyuncular birinci şahıs kamera açıları eşliğinde gerçek zamanlı olarak birbirleri ile savaşacaklar.

Oyun içerisinde top, tüfek, tabanca, bıçak, yay gibi silahlar yer alırken oyuncular hem gemiler ile karşı karşıya hem de gemilerin üzerinde düşmanlar ile mücadele edebilecekler. Hasar gören gemiler tamir edilebilecek, geminin su alıp batmasının önüne geçilmeye çalışılacak.

Oyuncular birinci şahıs kamera açıları eşliğinde top atışları ile düşman gemilerini batırmaya çalışacak, diğer korsanlar arasında hayatta kalmak için mücadele edecekler. Oldukça renkli ve zengin bir içerik yapısına sahip olacak olan oyun ne zaman piyasaya sürülecek net bir bilgi yer almıyor.

Yapımın 2020’de lansmana çıkacağı Steam üzerinde ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol