Blazing Chrome’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Blazing Chrome tüm platformlarda lansmana çıktı.

Bu sabah itibari ile PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu oyuncularına sunulan Blazing Chrome şu sıralar oynanıyor. Steam’de 27.00 TL olan yapım lansmanı ile birlikte yeni bir tanıtım fragmanını da oyunculara sundu.

2D piksel grafiklere sahip olan Blazing Chrome platform oyunu olarak karşımıza çıktı. Bu sabah itibari ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanmaya başlanan yapım bazı inceleme platformlarında da mercek altına alınmış durumda. Retro oynanış yapısı ile oyuncuları aksiyon yüklü bir ilerleyiş dünyasına götüren yapım görsel efektler ile oyunculara görsel bir şölen de sunacak.

JoyMaster ekibi tarafından geliştirilen oyunda birbirinden farklı karakterlerin yanı sıra benzersiz düşmanlar da yer alıyor. Yapay zeka tarafından kontrol edilen bir robot ordusuna karşı savaşacağımız oyunda insanlığın hayatta kalabilmesi için verilen görevleri de başarabilmek için ter dökeceğiz.

Özgürlüğe kavuşma uğrunda ilerleyerek düşmanları etkisiz hale getirecek ve yapay zekayı bozguna uğratmaya çalışacağız. Tek oyunculu ve yerel çok oyunculu farklı modlara sahip olan yapım Steam’de 27.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol