Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Blade & Soul Büyük Bir Genişleme Paketi Alacak

Blade & Soul içeriğini oldukça genişletecek büyük bir güncelleme almak üzere.

NCSoft tarafından geliştirilen Blade & Soul yakın zamanda büyük bir genişleme paketi alacak. Firmanın yaptığı açıklamaya göre paketin ismi Secrets of the Stratus olacak. Bu paket, kısa aralıklarla gelmeyecek olan nispeten yavaş bir genişleme takviminin ilk ayağını oluşturacak.

blade soul stratus genişleme

Yavaş bir ilerlemenin seçilmiş olmasının sebebi, oyuncuların çok büyük bir güncellemeye adapte olmak için kendilerini zorlama ihtiyacı hissetmemeleri şeklinde açıklanıyor. İlk paket olan Secrets of the Stratus, 12 Nisan 2017 tarihinde indirilebilir olacak. En önemli güncellemelerden biri yetenek sisteminde yaşanacak. Karmaşık bir yetenek ağacından oluşan sistem oyunda artık bulunmayacak.

Yetenek ağacı sistemi yerini içerik olarak birebir aynı işlevi gören, ancak kullanım açısından çok daha basit bir arayüze sahip olan yeni yetenek sistemine bırakacak. Oyuncuların yetenek geliştirmesine gerekenden çok daha fazla zaman harcadığını fark eden geliştiriciler, basitleştirilmiş bir arayüz ile oyunun kendisini oynamaya daha çok zaman ayrılabileceğini düşünmüş. Şunu da not olarak düşelim, yetenek sisteminin değerlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak, sadece yeteneklerinizi belirlemede ve geliştirmekte kullandığınız arayüz değişecek.

Hongmoon Antrenman Odası adında yeni bir alan da oyuna eklenecek. Denemek istediğiniz yetenek kombolarınızı bu odada test edebileceksiniz. Ayrıca üç yeni PvE arena da bu güncellemeyle oyuna eklenecek. Güncelleme için paylaşılan bir video da bulunuyor. Aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.