Blade & Soul

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7

Kullanıcı

Blade and Soul: Fire and Blood Güncellemesi Çıktı

12 kişilik yeni raid Koldrak’s Lair, Fire and Blood güncellemesiyle Blade and Soul oyuncularını bekliyor.

Blade and Soul oyuncularının uzun süredir beklediği yeni genişleme paketi Fire and Blood nihayet oyunun sunucularına geldi. NCSoft’un geçen hafta duyurusunu yaptığı yeni 12 kişilik Koldrak’s Lair raid alanı da oyuna eklenirken, Blade and Soul artık çok daha geniş bir oyun. Güncellemeyle birlikte aynı zamanda Emperor’s Tomb adlı yeni bir solo bölge daha geliyor.

Blade and Soul: Fire and Blood ek paketi tüm bunların yanı sıra 55. seviye üstü oyunculara özel olarak açılan, Ransacked Treasury adlı bir Heroic zindanı da oyuna ekliyor.PvE alanlarının genişlediği oyun bugün itibariyle oyuncuların beğenisine sunulurken, içerik ciddi anlamda zenginleşiyor.

En ilgi çekici özelliklerden birisi de belki Lyn Gunslinger adlı yeni sınıff oldu. Bu sınıf oyunun mekaniklerine bambaşka bir denge getirirken, çok sayıda oyuncu da şimdiden denemeye koyuldu.

Blade and Soul ilk olarak 2012 yılında satışa çıkmış , daha sonra free to play oyun modeline geçiş yapmıştı. NCSoft tarafından geliştirilen oyun yıllar sonra bile bir hayli popüler ve geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol