Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Myth Wukong İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Black Myth Wukong'un detaylı bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca oyunun detaylarının Gamescom'da duyurulacağı belirtildi.

Black Myth Wukong, birkaç yıl önceki duyurusundan bu yana tüm duyurularında hayranlarını etkilemeyi başardı. Şimdi ise yeni yayınlanan oynanış görüntüleriyle sağlam temeller atmaya devam ediyor gibi görünüyor. IGN, Soulslike aksiyon RPG oyunu için bol miktarda yeni oynanış görüntüsü yayınladı. Aynı zamanda savaş, görev yapısı ve daha fazlası hakkında yeni ayrıntılar da ortaya koyan ön izleme paylaştı.

Ön izlemeye göre Black Myth Wukong, oyuncuların bir geniş alandan diğerinden geçtiği ve her alanın birden fazla farklı yola sahip olduğu yarı açık bir dünya yaklaşımını benimsiyor. Gerçek Soulslike tarzında, haritaları yeterince keşfederseniz gizli bosslar ile de karşılaşacaksınız. Dövüş söz konusu olduğunda, Soulslike oyunlarıyla benzerliklerine rağmen bu oyun, görünüşe göre dövüş için farklı bir yaklaşım benimseyecek. Bu farklılığın en büyük sebebi ise ana silahın bir asa olmasından kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Black Myth Wukong Gamescom 2023’te Tanıtılacak

Black Myth Wukong

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç savaş duruşu olacak ve oyuncular hem hafif hem de ağır saldırıları birleştirebilecek. Ağır saldırıları kullanmak, oyuncuların hafif saldırıları serbest bırakarak kazanabilecekleri bir odak gerektirecek. Bu arada, görünüşe göre sihre çok fazla önem gösterilecek. Örneğin, dönüşüm yeteneklerini kullanarak oyuncular, bir kurt gibi farklı canavarlara ve hayvanlara dönüşebilirken bazı yan görevleri tamamlayarak yeni dönüşüm yeteneklerinin kilidini açabilecek.

Ek olarak oyunda kullanılacak birçok büyü var. Black Myth Wukong önümüzdeki yıl PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Oyunla ilgili yeni detaylar da 22 Ağustos’ta Gamescom Opening Night Live’da duyurulacak. Etkinliği resmi YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak 22-27 Ağustos arasında izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.