Black Mesa’nın Teknik Betası Yayınlandı!

Black Mesa Xen içerikleri için teknik betayı başlattı.

2015 yılından bu yana Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanan Black Mesa, oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Yapım 4 yıl aradan sonra Xen içerikleri için teknik beta başlattı. Beta şuan oynanabilir durumda yer alıyor.

Yaklaşık 8 yıl boyunca geliştirilen ve 4 yıldır Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanan Black Mesa, 9 Temmuz’a kadar yüzde 60 indirimli fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. Normalde 31.00 TL yerine satılan yapım, 9 Temmuz’a kadar yüzde 60 indirimle 12.40 TL’ye satışlarına devam ediyor. Büyük bir güncelleme duyurusu ile Steam topluluk sayfası üzerinden oyuncuların yüzünü güldüren yapım, güncelleme içeriklerini Xen olarak duyuruldu.

Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre oyunun teknik betası yayınlanmış. Xen ile oyunun ilk 3 haritası oyunculara sunuluyor. Toplamda Xen’in 6 haritası yer alıyor. Oyun içerisinde 19 harita yer alırken oyuncular, Xen içerikleri ile 3 haritaya erişebilecekler.

Oyuncular Xen içeriklerine erişebilmek için betaya kolay bir şekilde dahil olabilecekler. Oyuncular kütüphane üzerinde önce oyunun üzerine gelip sağ tık yaparak özelliklere gidecek ve burada Beta sekmesini seçecekler. Ardından yeni oyuna tıklayan oyuncular betaya erişmiş olacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol